Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 września 2018, Aurelia, Wladyslaw, Kamil

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Nadzieje polskiego boksu na Memoriale Błażyńskiego

Młodzi bokserzy z Polski, Rosji, Ukrainy, Republiki Czeskiej oraz Anglii zaprezentują swoje umiejętności podczas XIII Memoriału im. Leszka Błażyńskiego. Na ringu zobaczymy również młodych, obiecujących zawodników – Damiana Durkacza i Oskara Safaryana. Zapraszamy 6 i 7 października do Teatru Rozbark. Wstęp wolny!

Lubisz ekstremalne biegi? Zapraszamy do Bytomia

Tym razem przed dwa dni /6 i 7 października/ biegacze będą zmagać się z ekstremalną trasą w Dolomitach Sportowej Dolinie, w trakcie której będą musieli pokonać zasieki, ściankę ruchomą, drabinkę poziomą, mokradła, tunel i wiele innych niespodzianek. Zapraszamy na kolejny bytomski Ekstremalny Bieg Harpagana.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Walka o trzecią ligę wciąż trwa

Walka o trzecią ligę wciąż trwa Data publikacji: 14 kwietnia 2016Podopieczni Radosława Osadnika, piłkarze Szombierek Bytom wciąż walczą o utrzymanie w III lidze. W niedzielę, 17 kwietnia popularni Zieloni zagrają u siebie z BKS-em Bielsko – Biała.

Po porażce ze Skrą Częstochowa 1:3 Szombierki znowu znalazły się w strefie spadkowej. Aktualnie zajmują 9. miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 27. punktów. Do bezpiecznego, siódmego miejsca tracą zaledwie dwa punkty. Ich niedzielny rywal – drużyna BKS-u Bielsko – Biała zajmuje wysokie 4. miejsce w tabeli III ligi i mimo że nie ma już praktycznie szans na awans, z pewnością będzie walczyć o pełną pulę punktów.

Zapraszamy na stadion miejski przy Frycza – Modrzewskiego o 11.00. Emocji z pewnością nie zabraknie.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM w Bytomiu/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.