Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 października 2017, Lucyny, Malgorzaty, Wiktora

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwają inwestycje drogowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

Ponad 1 mln zł kosztują inwestycje drogowe, które w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 realizuje MZDiM. Trzy z nich już zostały zrealizowane, zaś pozostałe mają zostać oddane do użytku w październiku i listopadzie. Najważniejsze to: przebudowa ul. Fałata, budowa parkingu przy ul. Modrzewiowej oraz przy ul. Reptowskiej 53-57.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rodzina na zakręcie. Kampania przeciw przemocy

Bytom rozpoczął drugą odsłonę projektu „Drogowskaz dla rodzin” dotyczącego przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Tym razem duży nacisk położony jest na budowanie relacji pomiędzy opiekunami w rodzinach.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Walentynka dla psiaka

Walentynka dla psiaka Data publikacji: 18 lutego 2017Ponad 200 osób pojawiło się w bytomskim schronisku, by wyjść na spacer z tamtejszymi czworonogami. Akcję Spacer walentynkowy z podopiecznym o czterech łapkach, zorganizowało Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt wraz Towarzystwem Społeczno - Kulturalnym „Szombierki”.

Tego dnia /12 lutego/ na spacer wyszły wszystkie psy przebywające w bytomskim schronisku. Wśród czworonogów znaleźli się też podopieczni, którzy zaliczyli nawet po 2 – 3 spacery. Łącznie na spacer do miechowickiego Parku Ludowego wyprowadzono ponad 200 psów.

Warto dodać, że popularność akcji przerosła oczekiwania organizatorów. Co ciekawe osoby, które odwiedziły nasze schronisko przybyły nie tylko z Bytomia, ale też sąsiednich miast.

Nie przypuszczaliśmy, że pierwsza edycja będzie aż tak udana. Usłyszeliśmy wiele miłych słów, za które bardzo dziękujemy wszystkim, którzy panowali nad sytuacją - pracownikom oraz wolontariuszom. Jesteśmy szczęśliwi, że tak wiele osób chciało podarować psom swój czas - mówią organizatorzy akcji.

Autor: AK
Zdjęcia: arch. Schronisko Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.