Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 lipca 2018, Maria, Stefan, Eustachy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Walentynka dla psiaka

Walentynka dla psiaka Data publikacji: 18 lutego 2017Ponad 200 osób pojawiło się w bytomskim schronisku, by wyjść na spacer z tamtejszymi czworonogami. Akcję Spacer walentynkowy z podopiecznym o czterech łapkach, zorganizowało Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt wraz Towarzystwem Społeczno - Kulturalnym „Szombierki”.

Tego dnia /12 lutego/ na spacer wyszły wszystkie psy przebywające w bytomskim schronisku. Wśród czworonogów znaleźli się też podopieczni, którzy zaliczyli nawet po 2 – 3 spacery. Łącznie na spacer do miechowickiego Parku Ludowego wyprowadzono ponad 200 psów.

Warto dodać, że popularność akcji przerosła oczekiwania organizatorów. Co ciekawe osoby, które odwiedziły nasze schronisko przybyły nie tylko z Bytomia, ale też sąsiednich miast.

Nie przypuszczaliśmy, że pierwsza edycja będzie aż tak udana. Usłyszeliśmy wiele miłych słów, za które bardzo dziękujemy wszystkim, którzy panowali nad sytuacją - pracownikom oraz wolontariuszom. Jesteśmy szczęśliwi, że tak wiele osób chciało podarować psom swój czas - mówią organizatorzy akcji.

Autor: AK
Zdjęcia: arch. Schronisko Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.