Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 grudnia 2017, Olimpia, Łukasz, Jolanta

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Walczą o play-off

Walczą o play-off Data publikacji: 4 lutego 2014Tenisiści Carbo-Koks Polonii Bytom już dzisiaj rozegrają bardzo ważne spotkanie. O 18.00 w Hali na Skarpie będą podejmować zespół Condohotels Morliny Ostróda. Tylko zwycięstwo przedłuży ich szansę na awans do play-off.

Po dziesięciu meczach Carbo-Koks Polonia plasuje się na szóstej pozycji z dorobkiem 14. punktów. Do czwartego, ostatniego miejsca premiowanego grą w fazie play off, bytomianie tracą jednak tylko jeden punkt.
Autor: Tomasz Sanecki

Zobacz również:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.