Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 lutego 2018, Maciej, Bogusz, Modest

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Pamiętajmy o Żołnierzach Wyklętych

Przez lata władze komunistyczne próbowały zatrzeć o nich pamięć. Choć byli bohaterami i walczyli o wolną i niepodległą Polskę w czasach reżimu komunistycznego, nie wolno było o nich nawet wspominać. Mowa o Żołnierzach Wyklętych. 1 marca w całym kraju uczcimy ich pamięć. Hołd oddadzą także bytomianie.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Wakacyjna joga o świcie

Wakacyjna joga o świcie Data publikacji: 16 lipca 2016Wakacyjna poranna joga kolejny raz zawitała na bytomskie pola golfowe. Miłośnicy aktywnego rozpoczynania dnia mogą przywitać go na łonie natury, ćwicząc pod okiem profesjonalisty.

Ćwiczenia o świcie zaproponowała rok temu Bożena Miksa, nauczyciel jogi dynamicznej. Mimo wczesnej pory zajęcia cieszyły się ogromną popularnością, dlatego też są one kontynuowany również w te wakacje.

Trwające około godziny zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek o 6.30 w Armada Golf Club w Szombierkach przy ul. Golfowej 3. Należy mieć ze sobą własną matę. Wstęp wolny.

Organizatorem wydarzenia jestr Stowarzyszenie Piękna Strona Miasta.

Więcej informacji na: http://www.jogabozenamiksa.pl/.

Autor: AK
Zdjęcia: www.joga-joga.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.