Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 września 2018, Dora, Gerard, Teodor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Nadzieje polskiego boksu na Memoriale Błażyńskiego

Młodzi bokserzy z Polski, Rosji, Ukrainy, Republiki Czeskiej oraz Anglii zaprezentują swoje umiejętności podczas XIII Memoriału im. Leszka Błażyńskiego. Na ringu zobaczymy również młodych, obiecujących zawodników – Damiana Durkacza i Oskara Safaryana. Zapraszamy 6 i 7 października do Teatru Rozbark. Wstęp wolny!

Lubisz ekstremalne biegi? Zapraszamy do Bytomia

Tym razem przed dwa dni /6 i 7 października/ biegacze będą zmagać się z ekstremalną trasą w Dolomitach Sportowej Dolinie, w trakcie której będą musieli pokonać zasieki, ściankę ruchomą, drabinkę poziomą, mokradła, tunel i wiele innych niespodzianek. Zapraszamy na kolejny bytomski Ekstremalny Bieg Harpagana.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Wakacyjna joga o świcie

Wakacyjna joga o świcie Data publikacji: 16 lipca 2016Wakacyjna poranna joga kolejny raz zawitała na bytomskie pola golfowe. Miłośnicy aktywnego rozpoczynania dnia mogą przywitać go na łonie natury, ćwicząc pod okiem profesjonalisty.

Ćwiczenia o świcie zaproponowała rok temu Bożena Miksa, nauczyciel jogi dynamicznej. Mimo wczesnej pory zajęcia cieszyły się ogromną popularnością, dlatego też są one kontynuowany również w te wakacje.

Trwające około godziny zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek o 6.30 w Armada Golf Club w Szombierkach przy ul. Golfowej 3. Należy mieć ze sobą własną matę. Wstęp wolny.

Organizatorem wydarzenia jestr Stowarzyszenie Piękna Strona Miasta.

Więcej informacji na: http://www.jogabozenamiksa.pl/.

Autor: AK
Zdjęcia: www.joga-joga.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.