Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 października 2018, Juliana, Łukasza, Bogumila

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

BYTOM odNowa

Przedstawiamy Państwu działania podejmowane w ramach rewitalizacji miasta Bytom.

Rekreacja nad Bytomką? Już wkrótce będzie to możliwe!

To jedna z największych inwestycji sportowo – rekreacyjnych w naszym mieście w ostatnich latach. Za ponad 24 mln zł zrekultywowany zostanie blisko 30 ha obszar terenów poprzemysłowych w pobliżu rzeki Bytomki, na granicy Szombierek i Łagiewnik. Prace wchodzą już w decydującą fazę, a ich planowane zakończenie to maj 2019 roku.

Bytom zmienia się na lepsze. To widać!

Spadek bezrobocia, nowi inwestorzy tworzący miejsca pracy, wielomilionowe inwestycje miejskie z rewitalizacją miasta na czele, a także programy dla seniorów, poprawa bezpieczeństwa oraz walka o czysty Bytom. To tylko niektóre działania, jakie w ostatnich latach realizowane są w naszym mieście.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

W sobotę zbadaj się za darmo!

W sobotę zbadaj się za darmo! Data publikacji: 18 września 2014Co mówią o zdrowiu twoje stopy? Sprawdź na podoskopie! Już w tę sobotę chętni będą mogli skorzystać ze specjalnego badania podczas białej soboty w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 2. Porad lekarskich udzielą też m.in. dermatolog i ginekolog.

Akcja potrwa od 9.00 do 13.00. Wszyscy, którzy chcą wziąć w niej udział, muszą najpierw wstępnie zarejestrować się w bloku nr 2. Stamtąd będą kierowani na poszczególne badania w różnych częściach szpitala.

Podczas białej soboty chcielibyśmy sprawdzić opinie mieszkańców na temat Karty Dużej Rodziny – mówi Katarzyna Malinowska, rzecznik prasowy szpitala. Proszę zatem nie dziwić się, że będziemy o nią pytać. Ale zaznaczam – z bezpłatnych porad będzie mógł skorzystać każdy, nie tylko posiadacz Karty.

Pracownicy szpitala czekają też na przyszłe mamy i ojców. Dla nich zorganizowano specjalne spotkanie w Bytomskiej Szkole Świadomego Rodzicielstwa. To nie wszystko. Chętni będą mogli również zrobić EKG, zmierzyć ciśnienie oraz skonsultować się ze specjalistą z Zakładu Przedmiotów Ortopedycznych i Środków Pomocniczych.


Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: www.praxisdenist.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.