Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 czerwca 2018, Paulina, Jan, Tomasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Gwiazdy zjadą do Bytomia!

Na te kilka dni wypełnionych muzyką z niecierpliwością czekają miłośnicy dobrej zabawy z Bytomia i okolic. Znamy już nazwiska gwiazd, które wystąpią 21-24 czerwca podczas tegorocznych Dni Bytomia.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

W sobotę zbadaj się za darmo!

W sobotę zbadaj się za darmo! Data publikacji: 18 września 2014Co mówią o zdrowiu twoje stopy? Sprawdź na podoskopie! Już w tę sobotę chętni będą mogli skorzystać ze specjalnego badania podczas białej soboty w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 2. Porad lekarskich udzielą też m.in. dermatolog i ginekolog.

Akcja potrwa od 9.00 do 13.00. Wszyscy, którzy chcą wziąć w niej udział, muszą najpierw wstępnie zarejestrować się w bloku nr 2. Stamtąd będą kierowani na poszczególne badania w różnych częściach szpitala.

Podczas białej soboty chcielibyśmy sprawdzić opinie mieszkańców na temat Karty Dużej Rodziny – mówi Katarzyna Malinowska, rzecznik prasowy szpitala. Proszę zatem nie dziwić się, że będziemy o nią pytać. Ale zaznaczam – z bezpłatnych porad będzie mógł skorzystać każdy, nie tylko posiadacz Karty.

Pracownicy szpitala czekają też na przyszłe mamy i ojców. Dla nich zorganizowano specjalne spotkanie w Bytomskiej Szkole Świadomego Rodzicielstwa. To nie wszystko. Chętni będą mogli również zrobić EKG, zmierzyć ciśnienie oraz skonsultować się ze specjalistą z Zakładu Przedmiotów Ortopedycznych i Środków Pomocniczych.


Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: www.praxisdenist.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.