Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 sierpinia 2018, Joanna, Kazimiera, Franciszek

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

W sobotę zbadaj się za darmo!

W sobotę zbadaj się za darmo! Data publikacji: 18 września 2014Co mówią o zdrowiu twoje stopy? Sprawdź na podoskopie! Już w tę sobotę chętni będą mogli skorzystać ze specjalnego badania podczas białej soboty w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 2. Porad lekarskich udzielą też m.in. dermatolog i ginekolog.

Akcja potrwa od 9.00 do 13.00. Wszyscy, którzy chcą wziąć w niej udział, muszą najpierw wstępnie zarejestrować się w bloku nr 2. Stamtąd będą kierowani na poszczególne badania w różnych częściach szpitala.

Podczas białej soboty chcielibyśmy sprawdzić opinie mieszkańców na temat Karty Dużej Rodziny – mówi Katarzyna Malinowska, rzecznik prasowy szpitala. Proszę zatem nie dziwić się, że będziemy o nią pytać. Ale zaznaczam – z bezpłatnych porad będzie mógł skorzystać każdy, nie tylko posiadacz Karty.

Pracownicy szpitala czekają też na przyszłe mamy i ojców. Dla nich zorganizowano specjalne spotkanie w Bytomskiej Szkole Świadomego Rodzicielstwa. To nie wszystko. Chętni będą mogli również zrobić EKG, zmierzyć ciśnienie oraz skonsultować się ze specjalistą z Zakładu Przedmiotów Ortopedycznych i Środków Pomocniczych.


Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: www.praxisdenist.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.