Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 października 2017, Juliana, Łukasza, Bogumila

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwają inwestycje drogowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

Ponad 1 mln zł kosztują inwestycje drogowe, które w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 realizuje MZDiM. Trzy z nich już zostały zrealizowane, zaś pozostałe mają zostać oddane do użytku w październiku i listopadzie. Najważniejsze to: przebudowa ul. Fałata, budowa parkingu przy ul. Modrzewiowej oraz przy ul. Reptowskiej 53-57.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rodzina na zakręcie. Kampania przeciw przemocy

Bytom rozpoczął drugą odsłonę projektu „Drogowskaz dla rodzin” dotyczącego przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Tym razem duży nacisk położony jest na budowanie relacji pomiędzy opiekunami w rodzinach.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

W sobotę rozmawiamy o rewitalizacji

W sobotę rozmawiamy o rewitalizacji Data publikacji: 27 września 2017Przed nami kolejne spotkania w kwartałach pilotażu. Na sobotę, 30 września, zaplanowano spotkanie plenerowe na Rynku oraz przy Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich.

Od 12.00 do 14.00 potrwa spotkanie w lokalizacji 1, czyli w obszarze otoczonym ulicami: Webera, Piłsudskiego, Podgórną, Rynkiem, ul. Gliwicką i Dzieci Lwowskich). 

Z kolei od 14.00 do 16.00 uczestnicy będą dzielić się swoimi pomysłami i sugestiami dotyczącymi lokalizacji 5, czyli obszaru otoczonego ulicami: Piekarską, Żeromskiego, Żołnierza Polskiego, Smolenia.

Spotkania poprowadzi Towarzystwo Urbanistów Polskich.

Spotkania w kwartałach pilotażu ramach projektu pilotażowego "Bytom Odnowa – innowacyjne projekty mieszkaniowe i rozwój inicjatyw społecznych” współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.
loggggggg.JPG

Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.