Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2018, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

800 nowych mieszkań powstanie w Bytomiu

Budowę ponad 800 nowych mieszkań w Bytomiu zapowiedział podczas konferencji prasowej prezydent Damian Bartyla.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

W sobotę rozmawiamy o rewitalizacji

W sobotę rozmawiamy o rewitalizacji Data publikacji: 27 września 2017Przed nami kolejne spotkania w kwartałach pilotażu. Na sobotę, 30 września, zaplanowano spotkanie plenerowe na Rynku oraz przy Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich.

Od 12.00 do 14.00 potrwa spotkanie w lokalizacji 1, czyli w obszarze otoczonym ulicami: Webera, Piłsudskiego, Podgórną, Rynkiem, ul. Gliwicką i Dzieci Lwowskich). 

Z kolei od 14.00 do 16.00 uczestnicy będą dzielić się swoimi pomysłami i sugestiami dotyczącymi lokalizacji 5, czyli obszaru otoczonego ulicami: Piekarską, Żeromskiego, Żołnierza Polskiego, Smolenia.

Spotkania poprowadzi Towarzystwo Urbanistów Polskich.

Spotkania w kwartałach pilotażu ramach projektu pilotażowego "Bytom Odnowa – innowacyjne projekty mieszkaniowe i rozwój inicjatyw społecznych” współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.
loggggggg.JPG

Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.