Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 lipca 2018, Czeslaw, Hieronim, Fryderyk

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

W grudniowe dni kolęda brzmi

W grudniowe dni kolęda brzmi Data publikacji: 18 grudnia 2017Ponad 200 młodych kolędników z Bytomia i innych śląskich miast, wzięło udział w VIII Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek organizowanym przez Stowarzyszenie Pomost, Zespół Szkół Specjalnych nr 6 oraz Teatr Rozbark.

Od 8 lat członkowie Stowarzyszenia POMOST oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 40 przygotowują święto kolęd, wprowadzając publiczność w magiczny czas świąt. Konkurs tworzony jest z myślą o dzieciach i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną, ale przede wszystkim jest fantastycznym popisem ich artystycznych możliwości.

Uczestnicy występowali na scenie Teatru Rozbark w kilku kategoriach. W kategorii dzieci młodszych (5-9 lat) I miejsce zajął zespół Żabki z Przedszkola Miejskiego nr 36. W kategorii 9-13 lat najlepiej zaśpiewała Wesoła Gromada ze Szkoły Podstawowej nr 38 Specjalnej w Zabrzu. W kategorii soliści bezkonkurencyjna okazała się Karolina Melicka z ZSS w Radzionkowie.

Wśród zespołów tej kategorii wiekowej pierwsze miejsce przyznano Słonecznej Gromadzie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Tarnowskich Górach Podczas tegorocznej edycji imprezy swoimi muzycznymi talentami mogli się pochwalić także nauczyciele. Najlepszy występ zaliczyły nauczycielki Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 40.

Projekt był współfinansowany ze środków Gminy Bytom.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: arch.Stowarzyszenie Pomost

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.