Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 grudnia 2018, Nina, Celina, Walerian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

VII Festiwal Gier Planszowych - nagrody rozdane!

VII Festiwal Gier Planszowych - nagrody rozdane! Data publikacji: 20 listopada 2017Niezwykły piątek, 17 listopada, wpisał się do historii Szkoły Podstawowej nr 4 jako dzień prawdziwej rywalizacji. VII Festiwal Gier Planszowych to wydarzenie, które w tym roku zgromadziło nie tylko dzieci i ich rodziców, ale także wielu chętnych do zabawy mieszkańców z pobliskich ulic.

Szkolną salę gimnastyczną wypełniała gorąca atmosfera z gromkim dopingiem. Nagrody były przyznawane w rożnych kategoriach, po każdej z czterech części. Pierwsza objęła uczniów klas 1-3, druga, z aż sześcioma konkurencjami, dotyczyła młodzieży. Trzecia była wspólną dla dzieci i ich rodziców i czwarta, jako nowość w tym roku, dla starszych uczestników Festiwalu i gości w ramach „Sąsiedzkich spotkań przy grach planszowych” rozegrana w dwóch turniejach Hex oraz TimeLine Polska.

Sąsiedzkie spotkania przy grach planszowych, to pierwsza Inicjatywa Lokalna, która odbyła się w ramach działań Partycypacyjnych Projektu Pilotażowego wypracowanych wspólnie z mieszkańcami Bytomia, których celem jest m.in. integracja i aktywizacja lokalnej społeczności. Turniej pozwolił na bliższe poznanie się uczestników, sąsiadów z ulicy, czy dzielnicy, był nie tylko emocjonujący, ale i pouczający. Była to przyjemna lekcja współpracy, logicznego myślenia, radzenia sobie z trudnymi sytuacjami. To także ciekawa forma aktywnego spędzenia czasu.
 

Galeria zdjęć:Autor: Arkadiusz Janocha
Zdjęcia: Marta Gajkowska/www.planszopernik.net.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.