Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2018, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

UWAGA!!! Zmiana czasu pracy Biura

Zmiana czasu pracy Biura Organizacji Pozarządowych

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

VII Festiwal Gier Planszowych - nagrody rozdane!

VII Festiwal Gier Planszowych - nagrody rozdane! Data publikacji: 20 listopada 2017Niezwykły piątek, 17 listopada, wpisał się do historii Szkoły Podstawowej nr 4 jako dzień prawdziwej rywalizacji. VII Festiwal Gier Planszowych to wydarzenie, które w tym roku zgromadziło nie tylko dzieci i ich rodziców, ale także wielu chętnych do zabawy mieszkańców z pobliskich ulic.

Szkolną salę gimnastyczną wypełniała gorąca atmosfera z gromkim dopingiem. Nagrody były przyznawane w rożnych kategoriach, po każdej z czterech części. Pierwsza objęła uczniów klas 1-3, druga, z aż sześcioma konkurencjami, dotyczyła młodzieży. Trzecia była wspólną dla dzieci i ich rodziców i czwarta, jako nowość w tym roku, dla starszych uczestników Festiwalu i gości w ramach „Sąsiedzkich spotkań przy grach planszowych” rozegrana w dwóch turniejach Hex oraz TimeLine Polska.

Sąsiedzkie spotkania przy grach planszowych, to pierwsza Inicjatywa Lokalna, która odbyła się w ramach działań Partycypacyjnych Projektu Pilotażowego wypracowanych wspólnie z mieszkańcami Bytomia, których celem jest m.in. integracja i aktywizacja lokalnej społeczności. Turniej pozwolił na bliższe poznanie się uczestników, sąsiadów z ulicy, czy dzielnicy, był nie tylko emocjonujący, ale i pouczający. Była to przyjemna lekcja współpracy, logicznego myślenia, radzenia sobie z trudnymi sytuacjami. To także ciekawa forma aktywnego spędzenia czasu.
 

Galeria zdjęć:Autor: Arkadiusz Janocha
Zdjęcia: Marta Gajkowska/www.planszopernik.net.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.