Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 listopada 2017, Albert, Janusz, Konrad

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Uwaga roboty drogowe!

Data publikacji: 3 kwietnia 2016Trwają prace drogowe na ul. Wrocławskiej (wiadukt drogowy pomiędzy ul. Reja i ul. Konstytucji). Kierowcy muszą być przygotowani na zmiany w ruchu drogowym. Kolejne już w nocy z czwartku na piątek.

W nocy z dnia 7 kwietnia na 8 kwietnia, do godz. 6:00 na ul. Wrocławskiej w ciągu drogi krajowej nr 94, na remontowanym wiadukcie drogowym nastąpi zmiana organizacji ruchu. Zamknięta zostanie jezdnia prowadząca ruch w kierunku centrum miasta, a udostępniona do ruchu dwukierunkowego zostanie jezdnia prowadząca ruch w kierunku Opola i Wrocławia.

Apelujemy do kierowców o szczególną ostrożność w tym miejscu. Przewidywany termin zakończenia prac to 30 kwietnia.
Autor:
Zdjęcia: www.radio90.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.