Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 września 2018, Konstancja, January

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Gratka dla miłośników tramwajów

Wystawa taboru tramwajowego, nauka jazdy tramwajem z instruktorem, pokaz podnoszenia wagonu tramwajowego, występy artystyczne oraz możliwość zwiedzania zajezdni. To tylko nieliczne atrakcje, jakie czekają na wszystkich 22 września z okazji 50-lecia zajezdni tramwajowej w Bytomiu – Stroszku.

800 nowych mieszkań powstanie w Bytomiu

Budowę ponad 800 nowych mieszkań w Bytomiu zapowiedział podczas konferencji prasowej prezydent Damian Bartyla.

Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Uwaga roboty drogowe!

Data publikacji: 3 kwietnia 2016Trwają prace drogowe na ul. Wrocławskiej (wiadukt drogowy pomiędzy ul. Reja i ul. Konstytucji). Kierowcy muszą być przygotowani na zmiany w ruchu drogowym. Kolejne już w nocy z czwartku na piątek.

W nocy z dnia 7 kwietnia na 8 kwietnia, do godz. 6:00 na ul. Wrocławskiej w ciągu drogi krajowej nr 94, na remontowanym wiadukcie drogowym nastąpi zmiana organizacji ruchu. Zamknięta zostanie jezdnia prowadząca ruch w kierunku centrum miasta, a udostępniona do ruchu dwukierunkowego zostanie jezdnia prowadząca ruch w kierunku Opola i Wrocławia.

Apelujemy do kierowców o szczególną ostrożność w tym miejscu. Przewidywany termin zakończenia prac to 30 kwietnia.
Autor:
Zdjęcia: www.radio90.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.