Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 listopada 2017, Katarzyna, Erazm, Klemens

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Uwaga, mieszkańcy!

Uwaga, mieszkańcy! Data publikacji: 18 grudnia 2013W wigilię i sylwestra (24 i 31 grudnia) kasy Urzędu Miejskiego w Bytomiu czynne będą krócej. 24 grudnia do 11.00, a 31 grudnia – do 10.00. Spowodowane jest to tym, że w tych dniach wcześniej kończy pracę obsługujący urząd GETIN Noble Bank. Warto przypomnieć, że opłat urzędowych można dokonywać też w placówkach Poczty Polskiej oraz przez Internet.

Autor: iwo
Zdjęcia: UM w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.