Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 stycznia 2019, Fabian, Sebastian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Bytomianie uczcili pamięć Pawła Adamowicza

Minutą ciszy bytomianie uczcili dzisiaj, 15 stycznia pamięć zmarłego wczoraj Pawła Adamowicza. Wielu mieszkańców w milczeniu zapaliło znicze i modliło się za prezydenta Gdańska. Przypomnijmy, że w niedzielę, 13 stycznia doszło do brutalnego ataku na Pawła Adamowicza, w wyniku którego kilkanaście godzin później zmarł.

Rekordowy finał w Bytomiu

W minioną niedzielę, już po raz 27. Bytom i cała Polska, pokazali, że warto pomagać. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w tym roku w naszym mieście obfitował w wiele atrakcji.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Uwaga kierowcy! Utrudnienia w ruchu drogowym

Uwaga kierowcy! Utrudnienia w ruchu drogowym Data publikacji: 7 czerwca 2018Z 8 na 9 czerwca od godziny 24.00 do 2.00 na ul. Łagiewnickiej /wiadukt PKP przy dworcu/ wstrzymywany będzie ruch pojazdów na około 15 minut. Czasowe zamknięcie nastąpi na wjazdach do ulicy Zabrzańskiej, Łagiewnickiej, Jagiellońskiej i Karola Miarki.

Kolejne utrudnienia czekają nas w dniach 14 i 15 czerwca. Wówczas zostanie zamknięta ulica Józefczaka między blokiem nr 51, a Branżową Szkołą nr 8, w godzinach od ok. 15:00 do 2:30.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i prosimy o zachowanie ostrożności.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: www.radio90.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.