Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 listopada 2017, Katarzyna, Erazm, Klemens

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Uwaga kierowcy! Utrudnienia na Józefczaka

Uwaga kierowcy! Utrudnienia na Józefczaka Data publikacji: 15 lipca 2016W najbliższy poniedziałek, 18 lipca nastąpi krótkotrwałe zamknięcie dla ruchu fragmentu ulicy Józefczaka na wysokości budynku nr 6 - odcinek pomiędzy pl. Kościuszki i ul. Piastów Bytomskich.

W celu zapewnienia dojazdu do zabudowy na ww. odcinku ul. Józefczaka wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy.  Dojazd do budynków nr 1-6 będzie się odbywać od placu Kościuszki, dojazd do budynków nr 8-15 będzie możliwy od ulicy Piastów Bytomskich.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: www.radio90.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.