Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 marca 2018, Aleksandra, Klaudia, Anatol

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Utrudnienia drogowe na ul. Wrocławskiej

Kierowcy korzystający na co dzień z ul. Wrocławskiej będą musieli przygotować się na utrudnienia drogowe. Od 21 marca /od godzin porannych/ na ul. Wrocławskiej /odcinek od ul. Reja do ul. Konstytucji/ będzie prowadzony, w związku z występującymi szkodami górniczymi, remont wiaduktu drogowego.

Uwaga mieszkańcy! 30 marca Urząd Miejski i USC będą nieczynne

W dniu 30 marca /Wielki Piątek/ Urząd Stanu Cywilnego i Urząd Miejski w Bytomiu będą nieczynne za wyjątkiem Powiatowej Komisji Lekarskiej realizującej kwalifikację wojskową, która mieści się w budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Smolenia 35. Ponadto 31 marca /Wielka Sobota/ USC nie będzie pełnił dyżuru /w sprawie zgonów/.

Uwaga! Zmiana siedziby Biura Terenowego ZUS w Bytomiu

Ważna zmiana dla klientów bytomskiego Biura Terenowego ZUS. Od 1 kwietnia nowa siedziba biura będzie znajdowała się w budynku przy ul. Karola Miarki 8. Dotychczasowa placówka mieszcząca się w budynku przy ul. Sądowej 8 zakończy działalność 31 marca.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Uwaga kierowcy i pasażerowie!

Uwaga kierowcy i pasażerowie! Data publikacji: 22 lutego 2018W związku z organizacją 25 lutego Biegu Pamięci Żołnierzy Niezłomnych oraz uroczystości związanych z Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych /1 marca/ wystąpią w tych dniach utrudnienia drogowe i komunikacyjne.

25 lutego w godzinach 14.00 – 15.00 /organizacja Biegu Pamięci Żołnierzy Niezłomnych im. Piotra Woźniaka – „Wira”/ nastąpi okresowe wstrzymanie ruchu kołowego, powodujące opóźnienia w kursowaniu linii autobusowych z przebiegiem po ulicach: Woźniaka, Al. Legionów, Powstańców Śląskich, Witczaka, Strzelców Bytomskich, Piłsudskiego.

Na trasie biegu (tj. Park Kachla – Chrzanowskiego – Woźniaka – Powstańców Śląskich – Witczaka – Prusa – Piekarska – Legionów – Tarnogórska – Park Kachla) konieczne będzie również wstrzymanie ruchu tramwajowego na linii nr 38 (ul. Piekarska) oraz 6, 19, 30, 49 (w rejonie ul. Chrzanowskiego).

Z kolei 1 marca – Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych – wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na odcinku ul. Frenzla (DK 94 - odcinek pomiędzy ul. Racjonalizatorów, a ul. Dzierżonia). W godzinach 11.50 – 12.00 na tym odcinku ul. Frenzla nastąpi wstrzymanie ruchu drogowego na czas przemarszu z kościoła pw. Św. Krzyża pod pomnik Ofiar Tragedii Górnośląskiej u zbiegu ulic: Frenzla i Dzierżonia. W związku z powyższym mogą wystąpić opóźnienia w kursach na następujących liniach autobusowych:
- 623 (chwilowo zamknięty odcinek drogi),
- 14, 20, 92, 132, 183  (ze względu na zatory drogowe).

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: www.radio90.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.