Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 listopada 2018, Aniela, Klaudyna, Roman

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rozbark - budowa promenady wchodzi w decydujący etap

Widać już pierwsze efekty prac, jakie realizowane są na Rozbarku. To właśnie tam w ramach Obszaru Strategicznej Interwencji MZZiGK w Bytomiu realizuje inwestycję wartą około 12 mln zł. Jednym z jej elementów jest budowa promenady po dawnej kolei wąskotorowej, która ma połączyć ul. Pszczyńską z ul. Alojzjanów.

Żurawie na Łużyckiej. Trwa budowa nowej strażnicy

Symboliczne wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę nowej strażnicy oraz ceremonia podpisania aktu erekcyjnego przypieczętowały dziś /13 listopada/ realizację ogromnej i wyczekiwanej nie tylko przez bytomskich strażaków inwestycji przy ul. Łużyckiej.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Utrudnienia drogowe i komunikacyjne w związku z Bytomskim Półmaratonem

Utrudnienia drogowe i komunikacyjne w związku z Bytomskim Półmaratonem Data publikacji: 13 września 2018W najbliższą sobotę, 15 września odbędzie się 10. edycja Bytomskiego Półmaratonu. Biegacze pobiegną ulicami Miechowic w godzinach 10.45 – 14.00 i w tych godzinach kierowcy i pasażerowie komunikacji autobusowej muszą spodziewać się utrudnień drogowych i komunikacyjnych.

Zobacz informacje dotyczące utrudnień w komunikacji autobusowej w Bytomiu - Miechowicach

Szczegółowe informacje dotyczące utrudnień drogowych znajdują się
TUTAJ
Mapa.jpg
 

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: www.radio90.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.