Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 listopada 2017, Adela, Felicyta, Klemens

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Utrudnienia drogowe podczas półmaratonu

Utrudnienia drogowe podczas półmaratonu Data publikacji: 14 września 2017W niedzielę, 17 września kierowcy korzystający z dróg w Bytomiu – Miechowicach muszą spodziewać się poważnych utrudnień drogowych. Od 10.45 do 14.00 w związku z organizacją 9 Bytomskiego Półmaratonu część ulic zostanie wyłączona z użytkowania.

Podczas imprezy wyłączone z ruchu drogowego zostaną ulice: Elektrownia, Racjonalizatorów, Francuska, Nickla, Felińskiego (częściowo), Relaksowa, Stolarzowicka (częściowo), Nowa, Opolska, Andersa, Zamkowa oraz Hutnicza. Do wielu posesji i bloków mieszkalnych w ww. godzinach nie będzie możliwości dojazdu samochodem!

Do ruchu zostaną dopuszczone ulice: Bławatkowa i Reptowska, zaś trasę biegu będzie można przekraczać w godzinach 10.45 – 14.00 jedynie w dwóch miejscach:
·    na skrzyżowaniu ulic Francuskiej i Frenzla (trasa Miechowice – Rokitnica);
·    na skrzyżowaniu ulic Frenzla z ul. Hutniczą i Andersa (powyżej sklepu „Biedronka”).

Ponadto w związku z nowym wariantem dystansu (5 km) w godzinach 10:45 – 11:45 nastąpi również wyłączenie z użytkowania ulic Dzierżonia oraz Zamkowej.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: www.radio90.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.