Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 listopada 2018, Elzbieta, Seweryn, Pawel

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rozbark - budowa promenady wchodzi w decydujący etap

Widać już pierwsze efekty prac, jakie realizowane są na Rozbarku. To właśnie tam w ramach Obszaru Strategicznej Interwencji MZZiGK w Bytomiu realizuje inwestycję wartą około 12 mln zł. Jednym z jej elementów jest budowa promenady po dawnej kolei wąskotorowej, która ma połączyć ul. Pszczyńską z ul. Alojzjanów.

Żurawie na Łużyckiej. Trwa budowa nowej strażnicy

Symboliczne wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę nowej strażnicy oraz ceremonia podpisania aktu erekcyjnego przypieczętowały dziś /13 listopada/ realizację ogromnej i wyczekiwanej nie tylko przez bytomskich strażaków inwestycji przy ul. Łużyckiej.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Utrudnienia drogowe na ul. Piłsudskiego

Utrudnienia drogowe na ul. Piłsudskiego Data publikacji: 9 listopada 2018W związku z obchodami 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, 11 listopada w godzinach od 14.00 do 15.00 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ul. Piłsudskiej.

Utrudnienia będą dotyczyć:
- wyłączenia z ruchu pojazdów ulicy Piłsudskiego, od  skrzyżowania z ulicą Piekarską do skrzyżowania z ulicą Kraszewskiego,
- wyłączenia z ruchu pojazdów ulicy Kraszewskiego, na odcinku od ul. Nawrata do ul. Piłsudskiego.
- zamknięcia wyjazdu z ul. Powstańców Warszawskich w ul. Piłsudskiego.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: www.radio90.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.