Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2018, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

800 nowych mieszkań powstanie w Bytomiu

Budowę ponad 800 nowych mieszkań w Bytomiu zapowiedział podczas konferencji prasowej prezydent Damian Bartyla.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Uroczysta promocja funkcjonariuszy bytomskiego aresztu

Uroczysta promocja funkcjonariuszy bytomskiego aresztu Data publikacji: 3 lipca 201829 czerwca podczas Centralnych Obchodów Święta Służby Więziennej odbyła się promocja na pierwszy stopień oficerski Służby Więziennej 258 funkcjonariuszy, wśród których znalazło się troje funkcjonariuszy Aresztu Śledczego w Bytomiu.

W uroczystych obchodach wzięli udział przedstawiciele najwyższych władz państwowych: prezydent RP Andrzej Duda, minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, ministrowie, posłowie i senatorowie RP, szefowie służb mundurowych z Polski i zagranicy, funkcjonariusze Służby Więziennej i ich rodziny.

Ceremonię na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie poprzedziła msza święta w intencji funkcjonariuszy i pracowników Służby Więziennej, która odbyła się w kościele św. Antoniego Padewskiego. Podkreślono doniosłość roku 2018 dla Służby Więziennej. - Święto naszej formacji przypadało w stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Rok 2018 to również rok ustanowienia patrona Służby Więziennej – świętego Pawła Apostoła, zaś sama uroczystość odbyła się w dniu święta patrona - wyjaśnia ppor. Daria Trela, rzecznik prasowy Dyrektora Aresztu Śledczego w Bytomiu.

Po mszy świętej na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego rozpoczęła się właściwa uroczystość, której elementem centralnym była promocja funkcjonariuszy na pierwszy stopień oficerski Służby Więziennej. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele Aresztu Śledczego w Bytomiu: ppor. Arkadiusz Krupiński p.o. zastępcy kierownika działu ochrony, ppor. Wojciech Janik młodszy wychowawca działu penitencjarnego oraz ppor. Daria Trela, młodszy inspektor ds. organizacyjno-prawnych.
Galeria zdjęć:Autor: Katarzyna Nylec
Zdjęcia: arc. Aresztu Śledczego w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.