Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 lipca 2018, Andrzej, Wiktor, Daniel

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Uroczysta promocja funkcjonariuszy bytomskiego aresztu

Uroczysta promocja funkcjonariuszy bytomskiego aresztu Data publikacji: 3 lipca 201829 czerwca podczas Centralnych Obchodów Święta Służby Więziennej odbyła się promocja na pierwszy stopień oficerski Służby Więziennej 258 funkcjonariuszy, wśród których znalazło się troje funkcjonariuszy Aresztu Śledczego w Bytomiu.

W uroczystych obchodach wzięli udział przedstawiciele najwyższych władz państwowych: prezydent RP Andrzej Duda, minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, ministrowie, posłowie i senatorowie RP, szefowie służb mundurowych z Polski i zagranicy, funkcjonariusze Służby Więziennej i ich rodziny.

Ceremonię na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie poprzedziła msza święta w intencji funkcjonariuszy i pracowników Służby Więziennej, która odbyła się w kościele św. Antoniego Padewskiego. Podkreślono doniosłość roku 2018 dla Służby Więziennej. - Święto naszej formacji przypadało w stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Rok 2018 to również rok ustanowienia patrona Służby Więziennej – świętego Pawła Apostoła, zaś sama uroczystość odbyła się w dniu święta patrona - wyjaśnia ppor. Daria Trela, rzecznik prasowy Dyrektora Aresztu Śledczego w Bytomiu.

Po mszy świętej na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego rozpoczęła się właściwa uroczystość, której elementem centralnym była promocja funkcjonariuszy na pierwszy stopień oficerski Służby Więziennej. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele Aresztu Śledczego w Bytomiu: ppor. Arkadiusz Krupiński p.o. zastępcy kierownika działu ochrony, ppor. Wojciech Janik młodszy wychowawca działu penitencjarnego oraz ppor. Daria Trela, młodszy inspektor ds. organizacyjno-prawnych.
Galeria zdjęć:Autor: Katarzyna Nylec
Zdjęcia: arc. Aresztu Śledczego w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.