Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 lipca 2018, Maria, Magdalena, Wawrzyniec

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Unia dofinansuje remont w MOPR

Unia dofinansuje remont w MOPR Data publikacji: 18 września 2017Ponad milion złotych będą kosztować prace termomodernizacyjne w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie przy ul. Strzelców Bytomskich 16.

Do końca 2018 roku planujemy przeprowadzić remont związany z dociepleniem stropów, wymianą stolarki okiennej i drzwiowej oraz instalacją nowego centralnego ogrzewania – mówi Emilian Kujawski, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Bytomiu.

Remont wpłynie nie tylko na poprawę warunków pracy pracowników ośrodka, ale też nie zostanie bez znaczenia dla środowiska. Dołożymy też starań, by roboty budowlane były jak najmniej uciążliwe dla załatwiających swoje sprawy bytomian - mówi Emilian Kujawski.

Przypomnijmy, że wybudowany na początku XX wieku budynek, ostatni większy remont przeszedł w 2004 roku.

Dofinansowanie inwestycji w wysokości ponad 940 tys. złotych pochodzi ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 Poddziałanie 4.3.1 Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii w infrastrukturze publicznej i mieszkaniowej – ZIT.

Autor: AK
Zdjęcia: www.mopr.bytom.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.