Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 marca 2018, Lubomir, Benedykt, Mikolaj

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Utrudnienia drogowe na ul. Wrocławskiej

Kierowcy korzystający na co dzień z ul. Wrocławskiej będą musieli przygotować się na utrudnienia drogowe. Od 21 marca /od godzin porannych/ na ul. Wrocławskiej /odcinek od ul. Reja do ul. Konstytucji/ będzie prowadzony, w związku z występującymi szkodami górniczymi, remont wiaduktu drogowego.

Uwaga mieszkańcy! 30 marca Urząd Miejski i USC będą nieczynne

W dniu 30 marca /Wielki Piątek/ Urząd Stanu Cywilnego i Urząd Miejski w Bytomiu będą nieczynne za wyjątkiem Powiatowej Komisji Lekarskiej realizującej kwalifikację wojskową, która mieści się w budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Smolenia 35. Ponadto 31 marca /Wielka Sobota/ USC nie będzie pełnił dyżuru /w sprawie zgonów/.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Uwaga! Zmiana siedziby Biura Terenowego ZUS w Bytomiu

Ważna zmiana dla klientów bytomskiego Biura Terenowego ZUS. Od 1 kwietnia nowa siedziba biura będzie znajdowała się w budynku przy ul. Karola Miarki 8. Dotychczasowa placówka mieszcząca się w budynku przy ul. Sądowej 8 zakończy działalność 31 marca.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Unia dofinansuje remont w MOPR

Unia dofinansuje remont w MOPR Data publikacji: 18 września 2017Ponad milion złotych będą kosztować prace termomodernizacyjne w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie przy ul. Strzelców Bytomskich 16.

Do końca 2018 roku planujemy przeprowadzić remont związany z dociepleniem stropów, wymianą stolarki okiennej i drzwiowej oraz instalacją nowego centralnego ogrzewania – mówi Emilian Kujawski, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Bytomiu.

Remont wpłynie nie tylko na poprawę warunków pracy pracowników ośrodka, ale też nie zostanie bez znaczenia dla środowiska. Dołożymy też starań, by roboty budowlane były jak najmniej uciążliwe dla załatwiających swoje sprawy bytomian - mówi Emilian Kujawski.

Przypomnijmy, że wybudowany na początku XX wieku budynek, ostatni większy remont przeszedł w 2004 roku.

Dofinansowanie inwestycji w wysokości ponad 940 tys. złotych pochodzi ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 Poddziałanie 4.3.1 Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii w infrastrukturze publicznej i mieszkaniowej – ZIT.

Autor: AK
Zdjęcia: www.mopr.bytom.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.