Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 lutego 2018, Eleonora, Feliks, Kiejstus

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rusza kolejna edycja Nagrody Gospodarczej Prezydenta Bytomia

Prezydent Bytomia i Bytomska Rada Biznesu zapraszają bytomskich przedsiębiorców do udziału w konkursie na Firmę Roku i Mikrofirmę Roku.

10 mln na przebudowy bytomskich dróg

Projekty inwestycyjne z Metropolitalnego Funduszu Solidarności otrzymają dofinansowanie. Wśród miast, które skorzystają ze wsparcia jest także Bytom. Decyzję w sprawie przyznania dotacji podjęto 16 lutego podczas Zgromadzenia Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii (GZM).

Budynek poczty w rejestrze zabytków

Na hasło: zabytkowa poczta w Bytomiu, na myśl nasuwa się odrestaurowany niedawno, wyjątkowej urody neorenesansowy gmach przy Piekarskiej. Tymczasem miano zabytku zyskał także modernistyczny budynek poczty przy ul. Karola Miarki 2.

Utrudnienia drogowe na ul. Katowickiej

Od 1 lutego w związku z przebudową wodociągu w ul. Katowickiej wprowadzona została tymczasowa zmiana organizacji ruchu.

Szukamy policjanta z powołania

Jeśli spotkałeś policjanta, którego zaangażowanie i profesjonalizm pomogły ci w trudnej sytuacji, zgłoś go do konkursu „Policjant z powołania”. Ruszyła właśnie kolejna edycja konkursu nad którym patronat objęli: Komendant Miejski Policji w Bytomiu inspektor Karol Fajer i prezydent Bytomia Damian Bartyla.

Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2018/2019 w Bytomiu

Urząd Miejski w Bytomiu informuje, że rekrutacja do przedszkoli miejskich/oddziałów przedszkolnych w szkołach, organizacyjnie podległych przedszkolom rozpocznie się od 5 marca 2018 roku.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Ruszył przetarg na przebudowę boiska w Bytomiu - Miechowicach

Kolejny obiekt sportowy w Bytomiu doczeka się gruntownej modernizacji. We wtorek /30 stycznia/ ogłoszono przetarg na przebudowę boiska piłkarskiego KS Silesia w Bytomiu – Miechowicach przy ul. Dzierżonia. Wartość inwestycji to ponad 4,2 mln zł.

ul. Stolarzowicka

ul. Stolarzowicka Data publikacji: 24 marca 2017Nieruchomość zabudowana 

Położenie: Bytom, ul. Stolarzowicka 19

Powierzchnia:  0,49 ha

Działki nr: 4488/11, 5573/15, 5575/15, 5577/15 wpisane do księgi wieczystej KA1Y/00036481/9, prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Bytomiu.

Właściciel:  Gmina Bytom

Opis nieruchomości:
Nieruchomość zabudowana budynkiem dawnej szkoły oraz budynkiem sali gimnastycznej. Na terenie działek przylegających do nieruchomości znajduje się schron o nieustalonym przebiegu, nabywca będzie zobowiązany do zapewnienia ewentualnego dostępu do tej budowli. Budynek byłej szkoły jest wolnostojący, trzykondygnacyjny, podpiwniczony. Fundamenty kamienne. Mury nośne wykonane z cegły kratówki oraz cegły pełnej, stropy żelbetowe. Dach drewniany, kopertowy, kryty blachą. Stolarka okienna drewniana oraz częściowo z PCV, drzwiowa drewniana. Na poziomie piwnic znajduje się: wymiennikownia c.o., magazyn, kuchnia, pomieszczenia sanitarne. Parter stanowi: portiernia, szatnia, sale lekcyjne, sala gimnastyczna, gabinety, sekretariat, mała sala gimnastyczna. I i II piętro stanowią sale lekcyjne. Budynek sali gimnastycznej niepodpiwniczony, jednokondygnacyjny, wolnostojący. Fundamenty żelbetowe. Mury nośne z cegły kratówki oraz cegły pełnej. Dach drewniany dwuspadowy, kryty blachą. Stolarka okienna PCV, drzwiowa drewniana.

Przeznaczenie terenu:
Obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla sześciu terenów położonych w Bytomiu w rejonach ulic: Józefa Nickla i Leśnictwo (teren nr 1), Józefa Nickla i Relaksowej (teren nr 2), Stolarzowickiej i Alojzego Felińskiego (teren nr 3), Stolarzowickiej i Kasztanowej (teren nr 4), Nowej (teren nr 5), Reptowskiej (teren nr 6), przyjęty uchwałą nr XXXIII/435/16 Rady Miejskiej w Bytomiu z dnia 28 listopada 2016 r. i ogłoszony w  Dzienniku Urzędowym Woj. Śląskiego z dnia 6 grudnia 2016 r. poz. 6485.

Przeznaczenie:
-    2U – teren zabudowy usługowej (dz. nr 4488/11, 5573/15 i 5575/15) oraz
w strefie ochrony konserwatorskiej;
-    1KDD – teren drogi publicznej klasy dojazdowej (dz. nr 5577/15).

Dostępne media:
Sieci elektroenergetyczna, wodociągowa, kanalizacyjna, cieplna i teletechniczna znajdują się na terenie działki.

Sposób zbycia nieruchomości:
Sprzedaż prawa własności nieruchomości w drodze przetargu publicznego.

Informacje dodatkowe:
Na terenie działek przylegających do nieruchomości znajduje się schron o nieustalonym przebiegu, nabywca będzie zobowiązany do zapewnienia ewentualnego dostępu do tej budowli ochronnej.

http://sitplan.um.bytom.pl:11180/gpt4/?permalink=2403097

Pobierz kartę informacyjną


stolarzowicka działka.jpg


 
Stolarzowicka 001.jpg Stolarzowicka 002.jpg Stolarzowicka 003.jpg Stolarzowicka 004.jpg
 


Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.