Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 listopada 2017, Cecylia, Jonatan, Stefan

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

12. Międzynarodowy Festiwal im. G.G. Gorczyckiego

 

Premiery w Teatrze Rozbark

„Poskromienie złośnicy” Poles Apart - spektakl w oparciu o dzieło Williama Szekspira oraz „Or Id” w choreografii Anny Piotrowskiej, to listopadowe propozycje sceny przy ul. Kilara 29.

V Międzynarodowa Konferencja Kresowa

Prawdziwą skarbnicą wiedzy dla zainteresowanych tematyką kształtowania się społeczności żydowskiej na Kresach Wschodnich, powojennych losów ocalałych i wreszcie tych przybyłych do Bytomia, będzie tegoroczna V Międzynarodowa Konferencja  Kresowa Żydzi na Kresach Wschodnich w XIX i XX wieku”.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Muzeum Górnośląskie w Bytomiu

Ponad stuletnia historia Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu, jak również jego okazałe zbiory to najlepsza wizytówka dla instytucji, która od lat gromadzi i udostępnia zwiedzającym eksponaty archeologiczne, etnograficzne, przyrodnicze, dokumenty historyczne oraz wysokiej rangi dzieła sztuki.

ul. Stolarzowicka

ul. Stolarzowicka Data publikacji: 24 marca 2017Nieruchomość zabudowana 

Położenie: Bytom, ul. Stolarzowicka 19

Powierzchnia:  0,49 ha

Działki nr: 4488/11, 5573/15, 5575/15, 5577/15 wpisane do księgi wieczystej KA1Y/00036481/9, prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Bytomiu.

Właściciel:  Gmina Bytom

Opis nieruchomości:
Nieruchomość zabudowana budynkiem dawnej szkoły oraz budynkiem sali gimnastycznej. Na terenie działek przylegających do nieruchomości znajduje się schron o nieustalonym przebiegu, nabywca będzie zobowiązany do zapewnienia ewentualnego dostępu do tej budowli. Budynek byłej szkoły jest wolnostojący, trzykondygnacyjny, podpiwniczony. Fundamenty kamienne. Mury nośne wykonane z cegły kratówki oraz cegły pełnej, stropy żelbetowe. Dach drewniany, kopertowy, kryty blachą. Stolarka okienna drewniana oraz częściowo z PCV, drzwiowa drewniana. Na poziomie piwnic znajduje się: wymiennikownia c.o., magazyn, kuchnia, pomieszczenia sanitarne. Parter stanowi: portiernia, szatnia, sale lekcyjne, sala gimnastyczna, gabinety, sekretariat, mała sala gimnastyczna. I i II piętro stanowią sale lekcyjne. Budynek sali gimnastycznej niepodpiwniczony, jednokondygnacyjny, wolnostojący. Fundamenty żelbetowe. Mury nośne z cegły kratówki oraz cegły pełnej. Dach drewniany dwuspadowy, kryty blachą. Stolarka okienna PCV, drzwiowa drewniana.

Przeznaczenie terenu:
Obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla sześciu terenów położonych w Bytomiu w rejonach ulic: Józefa Nickla i Leśnictwo (teren nr 1), Józefa Nickla i Relaksowej (teren nr 2), Stolarzowickiej i Alojzego Felińskiego (teren nr 3), Stolarzowickiej i Kasztanowej (teren nr 4), Nowej (teren nr 5), Reptowskiej (teren nr 6), przyjęty uchwałą nr XXXIII/435/16 Rady Miejskiej w Bytomiu z dnia 28 listopada 2016 r. i ogłoszony w  Dzienniku Urzędowym Woj. Śląskiego z dnia 6 grudnia 2016 r. poz. 6485.

Przeznaczenie:
-    2U – teren zabudowy usługowej (dz. nr 4488/11, 5573/15 i 5575/15) oraz
w strefie ochrony konserwatorskiej;
-    1KDD – teren drogi publicznej klasy dojazdowej (dz. nr 5577/15).

Dostępne media:
Sieci elektroenergetyczna, wodociągowa, kanalizacyjna, cieplna i teletechniczna znajdują się na terenie działki.

Sposób zbycia nieruchomości:
Sprzedaż prawa własności nieruchomości w drodze przetargu publicznego.

Informacje dodatkowe:
Na terenie działek przylegających do nieruchomości znajduje się schron o nieustalonym przebiegu, nabywca będzie zobowiązany do zapewnienia ewentualnego dostępu do tej budowli ochronnej.

http://sitplan.um.bytom.pl:11180/gpt4/?permalink=2403097

Pobierz kartę informacyjną


stolarzowicka działka.jpg


 
Stolarzowicka 001.jpg Stolarzowicka 002.jpg Stolarzowicka 003.jpg Stolarzowicka 004.jpg
 


Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.