Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 listopada 2017, Adela, Felicyta, Klemens

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

12. Międzynarodowy Festiwal im. G.G. Gorczyckiego

 

Premiery w Teatrze Rozbark

„Poskromienie złośnicy” Poles Apart - spektakl w oparciu o dzieło Williama Szekspira oraz „Or Id” w choreografii Anny Piotrowskiej, to listopadowe propozycje sceny przy ul. Kilara 29.

V Międzynarodowa Konferencja Kresowa

Prawdziwą skarbnicą wiedzy dla zainteresowanych tematyką kształtowania się społeczności żydowskiej na Kresach Wschodnich, powojennych losów ocalałych i wreszcie tych przybyłych do Bytomia, będzie tegoroczna V Międzynarodowa Konferencja  Kresowa Żydzi na Kresach Wschodnich w XIX i XX wieku”.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Muzeum Górnośląskie w Bytomiu

Ponad stuletnia historia Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu, jak również jego okazałe zbiory to najlepsza wizytówka dla instytucji, która od lat gromadzi i udostępnia zwiedzającym eksponaty archeologiczne, etnograficzne, przyrodnicze, dokumenty historyczne oraz wysokiej rangi dzieła sztuki.

ul. Składowa

ul. Składowa Data publikacji: 24 marca 2017Nieruchomość zabudowana 

Położenie:
Bytom, ul. Składowa 42

Powierzchnia:  0,75 ha

Działki nr: 2368/60, 2385/60 wpisane do księgi wieczystej KA1Y/00010369/0 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Bytomiu.

Właściciel: 
Gmina Bytom

Opis nieruchomości:
Nieruchomość zabudowana zdewastowanymi budynkami magazynowymi oraz portierni i ruinami dwóch budynków. Część niezabudowana porośnięta jest roślinnością nieuporządkowaną i przebiega przez nią droga z trylinki. Budynek magazynowy został wybudowany w technologii tradycyjnej. Środkowa część dwukondygnacyjna, zachodnia jednokondygnacyjna, wschodnia część zrujnowana. Biorąc pod uwagę zużycie techniczne i funkcjonalne budynek nie nadaję się do użytkowania. Sąsiedztwo stanowią obiekty magazynowe i tereny kolejowe. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

Przeznaczenie terenu:
Wschodni fragment dz. nr 2385/60 - miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego śródmieścia Bytomia pod nazwą „Plan  Rewitalizacji i Rozwoju Śródmieścia (ReRoŚ)” (przyjęty chwałą nr XXIX/458/2004 Rady Miejskiej w Bytomiu z dnia 25 sierpnia 2004 r. i ogłoszony w Dzienniku Urzędowym Woj. Śląskiego nr 99  poz. 2806 z dnia 20 października 2004 r.).

Pozostała część terenu  – brak planu. Przeznaczenie dla części położonej
w granicach ww. planu:
-    Z3 – droga zbiorcza;
-    152a M – teren zabudowy mieszkaniowej.

Dostępne media:
Sieci elektroenergetyczna, wodociągowa i kanalizacyjna znajdują się na terenie działki.

Sposób zbycia nieruchomości:
Sprzedaż prawa własności nieruchomości w drodze przetargu publicznego.

http://sitplan.um.bytom.pl:11180/gpt4/?permalink=2403153


Pobierz kartę informacyjną 
działka.jpg
ul. Składowa 42_075 ha_001.jpgul. Składowa 42_075 ha_002.jpgul. Składowa 42_075 ha_003.jpgul. Składowa 42_075 ha_004.jpg

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.