Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Bytomianie uczcili pamięć Pawła Adamowicza

Minutą ciszy bytomianie uczcili dzisiaj, 15 stycznia pamięć zmarłego wczoraj Pawła Adamowicza. Wielu mieszkańców w milczeniu zapaliło znicze i modliło się za prezydenta Gdańska. Przypomnijmy, że w niedzielę, 13 stycznia doszło do brutalnego ataku na Pawła Adamowicza, w wyniku którego kilkanaście godzin później zmarł.

Po raz trzeci zrekonstruują walki o Miechowice w 1945 roku

Ponad 130 rekonstruktorów z 25 grup rekonstrukcyjnych z Polski, Czech i Słowacji, wystawy oraz możliwość zwiedzania podziemnego przeciwlotniczego schronu. To tylko niektóre atrakcje podczas widowiska historycznego „Walki o Miechowice”, które odbędzie się 26 stycznia.

Rekordowy finał w Bytomiu

W minioną niedzielę, już po raz 27. Bytom i cała Polska, pokazali, że warto pomagać. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w tym roku w naszym mieście obfitował w wiele atrakcji.

Zaśpiewają dla Igorka

W świąteczno-noworocznym klimacie utrzymany będzie koncert charytatywny, który zaplanowano na 20 stycznia o 18.00 w kościele p.w. Trójcy Świętej przy ul. Kwietniewskiego 1 w Bytomiu.

Plenerowe lodowisko otwarte

Dobra informacja dla miłośników jazdy na łyżwach. Plenerowe lodowisko na pl. Sobieskiego jest już otwarte. Godzina na tafli kosztuje tylko 3 zł.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

ul. Piłsudskiego 63

ul. Piłsudskiego 63


Nieruchomość zabudowana

Położenie: Bytom, ul. Piłsudskiego 63


Powierzchnia:  0,07 ha

Działka nr: 176/10 wpisana do księgi wieczystej KA1Y/00005084/0, prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Bytomiu.

Właściciel: Gmina Bytom

Opis nieruchomości: Budynek o charakterze mieszkalno-usługowym, frontowy, czterokondygnacyjny, podpiwniczony. Powierzchnia użytkowa budynku 742 m2 , 3 lokale użytkowe, 6 lokali mieszkalnych.

Przeznaczenie terenu: Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego śródmieścia – plan Rewitalizacji i Rozwoju Śródmieścia „ReRoś” przedmiotowy budynek położony jest w kwartale 43 MU – teren zabudowy mieszkaniowo – usługowej.

Dostępne media: Budynek uzbrojony w instalacje: wodociągową, elektryczną, kanalizację sanitarną, gazową. Sposób zbycia nieruchomości: Sprzedaż prawa własności nieruchomości w drodze przetargu publicznego.

Informacje dodatkowe: Nieruchomości znajduje się poza terenem górniczym.

http://sitplan.um.bytom.pl:11180/gpt4/?permalink=2403021

Pobierz kartę informacyjną
pilsudskiego_63.jpg
 
Pilsudskiego 63 001.jpg Pilsudskiego 63 002.jpg

Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.