Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 grudnia 2018, Albina, Zdzislaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wigilia ze świątecznym barszczem

Pieką się już pierniki, powstają świąteczne ozdoby, które będzie można zakupić na bożonarodzeniowym stoisku, a młodzi wykonawcy biorą udział w próbach do jasełek. To przygotowania Bytomskiej Wigilii, która odbędzie się w czwartek, 20 grudnia przy ul. Dworcowej 7.

Prezydent Mariusz Wołosz upublicznia wystąpienia pokontrolne NIK

W trosce o przejrzystość administracji, upubliczniamy wystąpienia pokontrolne, jakie sporządziła NIK po kontroli „Wybranych aspektów funkcjonowania Bytomskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o.”.  – powiedział podczas dzisiejszej /6 grudnia/ konferencji prasowej, prezydent Bytomia Mariusz Wołosz.

Uwaga mieszkańcy! W wigilię, 24 grudnia Urząd Miejski w Bytomiu będzie nieczynny

W wigilię, 24 grudnia Urząd Miejski w Bytomiu /ul. Parkowa 2 i ul. Smolenia 35/ oraz Urząd Stanu Cywilnego /ul. Olejniczaka 22/ będą nieczynne.

Bytomskie projekty rekomendowane do ZIT

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4, Ochotnicza Straż Pożarna w Suchej Górze, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 2 – które ubiegają się o dofinansowanie na termomodernizację budynków – zostały wybrane do rekomendacji w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych.

Rozbark - budowa promenady wchodzi w decydujący etap

Widać już pierwsze efekty prac, jakie realizowane są na Rozbarku. To właśnie tam w ramach Obszaru Strategicznej Interwencji MZZiGK w Bytomiu realizuje inwestycję wartą około 12 mln zł. Jednym z jej elementów jest budowa promenady po dawnej kolei wąskotorowej, która ma połączyć ul. Pszczyńską z ul. Alojzjanów.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

ul. Konstytucji 1a, 1b, 1c, 3b, 3c

ul. Konstytucji 1a, 1b, 1c, 3b, 3c Data publikacji: 5 marca 2018Nieruchomość gruntowa niezagospodarowana

Położenie: Bytom,  ul. Konstytucji 1a, 1b, 1c, 3b, 3c,

Powierzchnia:
2,10 ha

Działki nr: (działki nr: 501/24, 328/2, 326/8) wpisane do księgi wieczystej KA1Y/00061010/1, prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Bytomiu.

Właściciel: gmina Bytom

Opis nieruchomości: Nieruchomość gruntowa niezagospodarowana, znajdują się na niej pozostałości zabudowy budynku gospodarczego i warsztatowo – administracyjnego. Infrastruktura techniczna tj. sieć wodociągowa, kanalizacyjna, elektroenergetyczna i gazowa znajduje się w ul. Konstytucji i ul. Niemcewicza.

Przeznaczenie terenu: Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego części obszaru Bobrka, nieruchomość położona jest na terenie usług oświaty.

Dostępne media*:

Na terenie dostępna sieć energetyczna niskiego napięcia. Sieć teletechniczna wzdłuż wschodniej granicy działki. Sieć wodociągowa Ć 100 oraz kanalizacja sanitarna Ć 315 i deszczowa Ć 600 wzdłuż ul. Niemcewicza. Ze względu na znaczną odległość od infrastruktury ciepłowniczej brak technicznych warunków przyłączenia do sieci. Odległość od sieci ciepłowniczej wynosi ok. 1850 m.

*Szczegółowe warunki przyłączenia należy uzgodnić z gestorem sieci.

Sposób zbycia nieruchomości: sprzedaż prawa własności nieruchomości w drodze przetargu publicznego.

Informacje dodatkowe: Skomunikowanie z drogą publiczną ul. Konstytucji poprzez działkę nr 95/8, na której ustanowiona została służebność przejazdu i przechodu.

 http://sitplan.um.bytom.pl:11180/gpt4/?permalink=3036751

konstytucji_1a1b1c3bc3c.jpg


Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.