Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 września 2018, Hipolit, Mateusz, Daria

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Dlaczego Bytom? Bo tak!

Dlaczego warto inwestować w Bytomiu? To pytanie pada w nowym spocie promującym rozwój gospodarczy w naszym mieście. Nakręcony dla Urzędu Miejskiego w Bytomiu film właśnie został udostępniony w sieci.

Święto kolorów w Bytomiu. Czas na Holi Festival

Zapiszcie tą datę w kalendarzach. W najbliższą sobotę, 22 września zapraszamy do Parku Kachla na największą imprezę z kolorowymi proszkami – Holi Festival Święto Kolorów. Czeka na Was muzyka, kolorowe proszki i wiele innych niespodzianek.

Gratka dla miłośników tramwajów

Wystawa taboru tramwajowego, nauka jazdy tramwajem z instruktorem, pokaz podnoszenia wagonu tramwajowego, występy artystyczne oraz możliwość zwiedzania zajezdni. To tylko nieliczne atrakcje, jakie czekają na wszystkich 22 września z okazji 50-lecia zajezdni tramwajowej w Bytomiu – Stroszku.

Noc Teatrów Metropolii

Bezsenna, kolorowa i pełna wrażeń. Taka właśnie będzie tegoroczna odsłona Nocy Teatrów Metropolii, która odbędzie się 29 września. Na widzów czeka prawie 100 spektakli i atrakcji specjalnych: na scenie i w plenerze, klasycznie i offowo.

800 nowych mieszkań powstanie w Bytomiu

Budowę ponad 800 nowych mieszkań w Bytomiu zapowiedział podczas konferencji prasowej prezydent Damian Bartyla.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

ul. Konstytucji 1a, 1b, 1c, 3b, 3c

ul. Konstytucji 1a, 1b, 1c, 3b, 3c Data publikacji: 5 marca 2018Nieruchomość gruntowa niezagospodarowana

Położenie: Bytom,  ul. Konstytucji 1a, 1b, 1c, 3b, 3c,

Powierzchnia:
2,10 ha

Działki nr: (działki nr: 501/24, 328/2, 326/8) wpisane do księgi wieczystej KA1Y/00061010/1, prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Bytomiu.

Właściciel: gmina Bytom

Opis nieruchomości: Nieruchomość gruntowa niezagospodarowana, znajdują się na niej pozostałości zabudowy budynku gospodarczego i warsztatowo – administracyjnego. Infrastruktura techniczna tj. sieć wodociągowa, kanalizacyjna, elektroenergetyczna i gazowa znajduje się w ul. Konstytucji i ul. Niemcewicza.

Przeznaczenie terenu: Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego części obszaru Bobrka, nieruchomość położona jest na terenie usług oświaty.

Dostępne media*:

Na terenie dostępna sieć energetyczna niskiego napięcia. Sieć teletechniczna wzdłuż wschodniej granicy działki. Sieć wodociągowa Ć 100 oraz kanalizacja sanitarna Ć 315 i deszczowa Ć 600 wzdłuż ul. Niemcewicza. Ze względu na znaczną odległość od infrastruktury ciepłowniczej brak technicznych warunków przyłączenia do sieci. Odległość od sieci ciepłowniczej wynosi ok. 1850 m.

*Szczegółowe warunki przyłączenia należy uzgodnić z gestorem sieci.

Sposób zbycia nieruchomości: sprzedaż prawa własności nieruchomości w drodze przetargu publicznego.

Informacje dodatkowe: Skomunikowanie z drogą publiczną ul. Konstytucji poprzez działkę nr 95/8, na której ustanowiona została służebność przejazdu i przechodu.

 http://sitplan.um.bytom.pl:11180/gpt4/?permalink=3036751

konstytucji_1a1b1c3bc3c.jpg


Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.