Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 czerwca 2018, Gerwazy, Protazy, Julianna

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Pojedź na miniobóz za 30 zł

Już od najbliższego poniedziałku, 11 czerwca ruszają zapisy na miniobozy w Kokotku. Jak co roku mogą w nich wziąć udział uczniowie szkół podstawowych, którzy spędzą cztery dni w Harcerskim Ośrodku Wypoczynkowym. Pierwszy turnus już 24 czerwca.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Gwiazdy zjadą do Bytomia!

Na te kilka dni wypełnionych muzyką z niecierpliwością czekają miłośnicy dobrej zabawy z Bytomia i okolic. Znamy już nazwiska gwiazd, które wystąpią 21-24 czerwca podczas tegorocznych Dni Bytomia.

Bytom apeluje do premiera Morawieckiego w sprawie odpadów

Prawie 300 podpisów w trzy godziny. Bytomianie poparli dziś (10 maja) apel Damiana Bartyli, prezydenta Bytomia do premiera Mateusza Morawieckiego w sprawie zmiany przepisów Ustawy o odpadach i licznie podpisywali się pod petycją.

Chcesz zmienić ogrzewanie? Powiedz jakie masz plany!

Dla tych mieszkańców, którzy sami ogrzewają swoje domy nadszedł czas, kiedy można nie myśleć o opale czy rachunkach za gaz. Bez względu na porę roku Bytom pamięta o działaniach na rzecz poprawy jakości powietrza. Rozpoczęły się prace nad aktualizacją Programu ograniczenia niskiej emisji.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

ul. Konstytucji 1a, 1b, 1c, 3b, 3c

ul. Konstytucji 1a, 1b, 1c, 3b, 3c Data publikacji: 5 marca 2018Nieruchomość gruntowa niezagospodarowana

Położenie: Bytom,  ul. Konstytucji 1a, 1b, 1c, 3b, 3c,

Powierzchnia:
2,10 ha

Działki nr: (działki nr: 501/24, 328/2, 326/8) wpisane do księgi wieczystej KA1Y/00061010/1, prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Bytomiu.

Właściciel: gmina Bytom

Opis nieruchomości: Nieruchomość gruntowa niezagospodarowana, znajdują się na niej pozostałości zabudowy budynku gospodarczego i warsztatowo – administracyjnego. Infrastruktura techniczna tj. sieć wodociągowa, kanalizacyjna, elektroenergetyczna i gazowa znajduje się w ul. Konstytucji i ul. Niemcewicza.

Przeznaczenie terenu: Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego części obszaru Bobrka, nieruchomość położona jest na terenie usług oświaty.

Dostępne media*:

Na terenie dostępna sieć energetyczna niskiego napięcia. Sieć teletechniczna wzdłuż wschodniej granicy działki. Sieć wodociągowa Ć 100 oraz kanalizacja sanitarna Ć 315 i deszczowa Ć 600 wzdłuż ul. Niemcewicza. Ze względu na znaczną odległość od infrastruktury ciepłowniczej brak technicznych warunków przyłączenia do sieci. Odległość od sieci ciepłowniczej wynosi ok. 1850 m.

*Szczegółowe warunki przyłączenia należy uzgodnić z gestorem sieci.

Sposób zbycia nieruchomości: sprzedaż prawa własności nieruchomości w drodze przetargu publicznego.

Informacje dodatkowe: Skomunikowanie z drogą publiczną ul. Konstytucji poprzez działkę nr 95/8, na której ustanowiona została służebność przejazdu i przechodu.

 http://sitplan.um.bytom.pl:11180/gpt4/?permalink=3036751

konstytucji_1a1b1c3bc3c.jpg


Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.