Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 czerwca 2018, Gerwazy, Protazy, Julianna

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Pojedź na miniobóz za 30 zł

Już od najbliższego poniedziałku, 11 czerwca ruszają zapisy na miniobozy w Kokotku. Jak co roku mogą w nich wziąć udział uczniowie szkół podstawowych, którzy spędzą cztery dni w Harcerskim Ośrodku Wypoczynkowym. Pierwszy turnus już 24 czerwca.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Gwiazdy zjadą do Bytomia!

Na te kilka dni wypełnionych muzyką z niecierpliwością czekają miłośnicy dobrej zabawy z Bytomia i okolic. Znamy już nazwiska gwiazd, które wystąpią 21-24 czerwca podczas tegorocznych Dni Bytomia.

Bytom apeluje do premiera Morawieckiego w sprawie odpadów

Prawie 300 podpisów w trzy godziny. Bytomianie poparli dziś (10 maja) apel Damiana Bartyli, prezydenta Bytomia do premiera Mateusza Morawieckiego w sprawie zmiany przepisów Ustawy o odpadach i licznie podpisywali się pod petycją.

Chcesz zmienić ogrzewanie? Powiedz jakie masz plany!

Dla tych mieszkańców, którzy sami ogrzewają swoje domy nadszedł czas, kiedy można nie myśleć o opale czy rachunkach za gaz. Bez względu na porę roku Bytom pamięta o działaniach na rzecz poprawy jakości powietrza. Rozpoczęły się prace nad aktualizacją Programu ograniczenia niskiej emisji.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

ul. Konstytucji 123 A,B,C

ul. Konstytucji 123 A,B,C Data publikacji: 5 marca 2018Nieruchomość zabudowana

Położenie: Bytom, ul. Konstytucji 123 A,B,C (działki nr 1906/23, 1907/23, 1908/23, 1909/23, 1912/18, 1915/17, 1916/17, 2075/23)

Powierzchnia:
0,53 ha

Działki nr: (działki nr 1906/23, 1907/23, 1908/23, 1909/23, 1912/18, 1915/17, 1916/17, 2075/23) wpisane do księgi wieczystej   KA1Y/00033894/6, prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Bytomiu.

Właściciel: gmina Bytom

Opis nieruchomości:
Nieruchomość zabudowana trzema budynkami, które wyłączone są z użytkowania. Budynek przy ul. Konstytucji 123A niepodpiwniczony, dwukondygnacyjny, z nieużytkowym poddaszem. W części południowej budynku znajduje się obniżona kondygnacja – suterena przechodząca poza obrys głównej bryły budynku.

Obiekt przy ul. Konstytucji 123B jest w części podpiwniczony, posiada dwie kondygnacje naziemne i nie użytkowane poddasze oraz parterową przybudówkę od strony zachodniej. Oba budynki wybudowane w technologii tradycyjnej, murowanej, stropy drewniane, dachy dwu spadowe, kryte dachówką.

Budynek przy ul. Konstytucji 123C jest trzykondygnacyjny, podpiwniczony, wolnostojący, wykonany w technologii tradycyjnej murowanej. Dach drewniany, kryty dachówką.

Przeznaczenie terenu: Nieruchomość położona w granicach miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części obszaru Karbia na terenie obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz zabudowy usługowej.

Dostępne media*:

Infrastruktura techniczna dostępna wzdłuż ul. Konstytucji i ul. Młodzieżowej: sieć energetyczna niskiego napięcia, siec gazowa średniego ciśnienia, wodociągowa Æ 160, 150, kanalizacja sanitarna Æ 200,  kanalizacja deszczowa, sieć teletechniczna. Istnieje wstępna możliwość przyłączenia do sieci ciepłowniczej. Odległość od sieci wynosi ok. 200 m.

*Szczegółowe warunki przyłączenia należy uzgodnić z gestorem sieci.

Sposób zbycia nieruchomości: sprzedaż prawa własności nieruchomości w drodze przetargu publicznego.

Informacje dodatkowe: Sugerowane skomunikowanie z drogą publiczną ul. Młodzieżową.

 http://sitplan.um.bytom.pl:11180/gpt4/?permalink=3036749

konstytucji_123ABC.jpg


Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.