Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 listopada 2017, Katarzyna, Erazm, Klemens

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Stroimy choinkę na dworcu PKP

Choć zapewne część z nas sięga po pudło ze świątecznymi ozdobami tuż przed Wigilią, są też tacy, którzy przygotowują się do świąt dużo wcześniej. Możesz do nich dołączyć 9 grudnia o 12.00, przychodząc na dworzec PKP na wielkie strojenie choinki.

12. Międzynarodowy Festiwal im. G.G. Gorczyckiego

 

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Muzeum Górnośląskie w Bytomiu

Ponad stuletnia historia Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu, jak również jego okazałe zbiory to najlepsza wizytówka dla instytucji, która od lat gromadzi i udostępnia zwiedzającym eksponaty archeologiczne, etnograficzne, przyrodnicze, dokumenty historyczne oraz wysokiej rangi dzieła sztuki.

ul.Hakuby

ul.Hakuby Data publikacji: 23 marca 2017Nieruchomość niezabudowana 

Położenie: Bytom, ul. Hakuby
Powierzchnia:  0,84 ha

Działki nr: 574/1 wpisana do księgi wieczystej KA1Y/00036893/0 i 496/1 wpisana do księgi wieczystej KA1Y/00038323/8 prowadzonych przez Sąd Rejonowy
w Bytomiu.

Właściciel: Skarb Państwa. Wieczysty użytkownik Gmina Bytom.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa, niezabudowana. Kształt działki nieregularny, zbliżony do prostokąta, położona na terenie dawnej KWK "Powstańców Śląskich". Skomunikowanie działek przez ul. Hakuby do ul. Dąbrowa Miejska.

Przeznaczenie terenu:

Obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego terenu byłej KWK „Powstańców Śląskich” w Bytomiu. Przeznaczenie terenu: 4P - tereny zabudowy produkcyjnej.

Dostępne media:

Sieć elektroenergetyczna, wodociągowa i kanalizacyjna znajdują się na terenie działki.

Sposób zbycia nieruchomości:
Sprzedaż prawa własności nieruchomości w drodze przetargu publicznego.

Inne informacje:

Na działce nr 574/1 znajduje się szybik porudny oraz zlikwidowany szyb skipowy byłej KWK Powstańców Śląskich. Przedmiotowe działki znajdują się w zasięgu obszaru i terenu górniczego „Bytom VII” Zakładu Górniczego EKOPLUS.


http://sitplan.um.bytom.pl:11180/gpt4/?permalink=2402552

Pobierz kartę informacyjnąhakuby12.jpgHakuby 002_0,84 ha.jpg


Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.