Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 września 2018, Tomasz, Maurycy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Dlaczego Bytom? Bo tak!

Dlaczego warto inwestować w Bytomiu? To pytanie pada w nowym spocie promującym rozwój gospodarczy w naszym mieście. Nakręcony dla Urzędu Miejskiego w Bytomiu film właśnie został udostępniony w sieci.

Lubisz ekstremalne biegi? Zapraszamy do Bytomia

Tym razem przed dwa dni /6 i 7 października/ biegacze będą zmagać się z ekstremalną trasą w Dolomitach Sportowej Dolinie, w trakcie której będą musieli pokonać zasieki, ściankę ruchomą, drabinkę poziomą, mokradła, tunel i wiele innych niespodzianek. Zapraszamy na kolejny bytomski Ekstremalny Bieg Harpagana.

Noc Teatrów Metropolii

Bezsenna, kolorowa i pełna wrażeń. Taka właśnie będzie tegoroczna odsłona Nocy Teatrów Metropolii, która odbędzie się 29 września. Na widzów czeka prawie 100 spektakli i atrakcji specjalnych: na scenie i w plenerze, klasycznie i offowo.

800 nowych mieszkań powstanie w Bytomiu

Budowę ponad 800 nowych mieszkań w Bytomiu zapowiedział podczas konferencji prasowej prezydent Damian Bartyla.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

ul. Hakuby (teren po byłej KWK "Powstańców Śląskich")

ul. Hakuby (teren po byłej KWK "Powstańców Śląskich") Data publikacji: 5 marca 2018Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Położenie: Bytom, ul. Hakuby (teren po byłej KWK „Powstańców Śląskich”)

Powierzchnia: 0,88 ha

Działki nr: działki nr 435/1, 436/1, wpisane do księgi wieczystej  KA1Y/00057726/2, prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Bytomiu.

Właściciel:
Skarb Państwa. Wieczysty użytkownik Gmina Bytom.

Opis nieruchomości: Nieruchomość gruntowa niezabudowana, zlokalizowana na terenie poprzemysłowym, o nieregularnym kształcie.

Przeznaczenie terenu:
Dla poprzedniego terenu obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego terenu byłej KWK Powstańców Śląskich zatwierdzony uchwałą XXXVI/503/14 Rady Miejskiej w Bytomiu z dnia 22.09.2014 r. Nieruchomość położona na terenie oznaczona symbolem 1PU – teren zabudowy produkcyjnej i usługowej.

Dostępne media*:
Przez środek działki 436/1 wzdłuż osi wschód-zachód, przebiega sieć ciepłownicza wysokoparametrowa, wodociągowa Ć 150. W południowej części terenu kanalizacja ogólnospławna Ć 200.  Sieć elektroenergetyczna niskiego napięcia wzdłuż wschodniej granicy terenu oraz w jego północnej części. Linia wysokiego napięcia w odległości 200 m w kierunku wschodnim. Sieć gazowa wysokoprężna w odległości 100 m w kierunku wschodnim. Sieć telekomunikacyjna na działkach sąsiednich. Istnieje wstępna możliwość przyłączenia do sieci ciepłowniczej. Odległość od sieci wynosi ok. 50 m.

*Szczegółowe warunki przyłączenia należy uzgodnić z gestorem sieci.

Sposób zbycia nieruchomości: Sprzedaż prawa wieczystego użytkowania w drodze przetargu publicznego.

Informacje dodatkowe:
Skomunikowanie terenu do ul. Strzelców Bytomskich poprzez istniejący wyjazd z byłej KWK „Powstańców Śląskich”.

http://sitplan.um.bytom.pl:11180/gpt4/?permalink=3036780


hakuby_byla_KWK.jpg

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.