Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 lipca 2018, Maria, Magdalena, Wawrzyniec

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

3,2 mln zł na termomodernizację dwóch hal sportowych

Jeszcze w tym roku rozpoczną się prace termomodernizacyjne w dwóch halach sportowych w Bytomiu. Remont przejdzie hala przy ul. Kosynierów 15 w Szombierkach oraz przy ul. Strzelców Bytomskich na Stroszku. Realizacja kolejnych inwestycji sportowych możliwa jest dzięki pozyskaniu przez miasto środków z Unii Europejskiej.

Weź udział w jubileuszowym 10. Półmaratonie Bytomskim

Bieganie to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w naszym kraju. W Polsce co roku organizuje się setki imprez, gdzie miłośnicy biegania mogą sprawdzić możliwości swojego organizmu. Jedną z nich jest Bytomski Półmaraton, którego jubileuszowa dziesiąta edycja odbędzie się wyjątkowo w sobotę, 15 września.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Ukoronowanie sezonu ślizgawkowego

Ukoronowanie sezonu ślizgawkowego Data publikacji: 9 marca 2016Ślizgawka sezonowa na Placu Sobieskiego zakończyła swoją działalność w ubiegłym tygodniu. Miłośnicy łyżew mogą jeszcze korzystać z lodowiska przy ul. Pułaskiego, gdzie w najbliższą sobotę, 12 marca odbędą się Mistrzostwa Bytomia w Łyżwiarstwie Szybkim.

Zapraszamy wszystkich łyżwiarzy do udziału w imprezie, bez względu na wiek. Biuro zawodów czynne będzie od 8.30 do 9.45. O 10 na lodowisku wyjadą pierwsi łyżwiarze, którzy będą rywalizować o miano najlepszego w poszczególnych kategoriach wiekowych. Dla najszybszych zawodników i zawodniczek organizatorzy przewidzieli medale i dyplomy. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Więcej na www.osir.bytom.pl

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.