Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 grudnia 2018, Laura, Boguslaw, Gracjan

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Udana sobota bytomskich piłkarzy

Data publikacji: 20 sierpnia 2017Pierwszy mecz wyjazdowy w tym sezonie podopiecznych Jacka Trzeciaka zakończył się wynikiem 1:2. W meczu z GKS II Tychy bramki dla bytomskiego zespołu strzelili Kowalczyk i Wojtkowiak. Kolejny mecz przy Olimpijskiej odbędzie się już 26 sierpnia o 17.00. Tym razem niebiesko-czerwoni zagrają z Drzewiarzem Jasienica.

Okazałe zwycięstwo zobaczyli kibice, którzy przyszli wczoraj na stadion w Szombierkach. Podopieczni Radosława Osadnika pokonali drugi zespół Rakowa Częstochowa 4:1. Bramki dla gospodarzy zdobyli Gwiaździński, Mielnik, Sawicki i Morys. Kolejny mecz Szombierek Bytom odbędzie się 26 sierpnia o 17.00. Tym razem w Będzinie zieloni zagrają z RKS Grodziec.

Galeria zdjęć:Autor:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.