Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
14 grudnia 2017, Alfred, Izydor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Uczniowie ZSGH na Malcie

Uczniowie ZSGH na Malcie Data publikacji: 14 września 2017Grupa 24 uczniów Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich rozpoczęła nowy rok szkolny miesięcznym stażem zagranicznym na Malcie. Staż realizowany jest w ramach Projektu PO WER VET "Jak zostać profesjonalistą w swoim zawodzie?"

Podczas stażu uczniowie będą nabywali nowe doświadczenia w najlepszych hotelach na maltańskiej wyspie Gozo – Hotelu Kempiński, Cornocupia i Grand Hotel. Będą tam mieli szansę podnieść swoje umiejętności zawodowe, a także sprawdzić swoją elastyczność zawodową aklimatyzując się w nowym miejscu.

W tym roku szkolnym w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich realizowane będą dwa projekty w ramach Programu PO WER VET - staże zagraniczne oraz Programu Erasmus+. Uczniowie klas turystycznych, hotelarskich i gastronomicznych wyjadą na staże zawodowe na Maltę oraz Cypr. Wszyscy uczestnicy będą pracowali w hotelach i restauracjach zdobywając wiedzę oraz umiejętności pozwalające na dalszy ich rozwój zawodowy.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: arch. ZSGH

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.