Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 października 2018, Florentyny, Ambrozego, Gawla

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Uczniowie ZSGH na Malcie

Uczniowie ZSGH na Malcie Data publikacji: 14 września 2017Grupa 24 uczniów Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich rozpoczęła nowy rok szkolny miesięcznym stażem zagranicznym na Malcie. Staż realizowany jest w ramach Projektu PO WER VET "Jak zostać profesjonalistą w swoim zawodzie?"

Podczas stażu uczniowie będą nabywali nowe doświadczenia w najlepszych hotelach na maltańskiej wyspie Gozo – Hotelu Kempiński, Cornocupia i Grand Hotel. Będą tam mieli szansę podnieść swoje umiejętności zawodowe, a także sprawdzić swoją elastyczność zawodową aklimatyzując się w nowym miejscu.

W tym roku szkolnym w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich realizowane będą dwa projekty w ramach Programu PO WER VET - staże zagraniczne oraz Programu Erasmus+. Uczniowie klas turystycznych, hotelarskich i gastronomicznych wyjadą na staże zawodowe na Maltę oraz Cypr. Wszyscy uczestnicy będą pracowali w hotelach i restauracjach zdobywając wiedzę oraz umiejętności pozwalające na dalszy ich rozwój zawodowy.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: arch. ZSGH

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.