Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
10 grudnia 2018, Julia, Judyta, Daniel

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Uczeń z Bytomia najlepszy na międzynarodowym konkursie

Uczeń z Bytomia najlepszy na międzynarodowym konkursie Data publikacji: 20 kwietnia 2016Patryk Grenczyk, uczeń Technikum nr 4, kształcący się w zawodzie technika cyfrowych procesów graficznych, został laureatem Międzynarodowego Konkursu ECDL Foundation Video Competition.

15 – sekundowy klip „Jestem studentem” wykonany przez Patryka Grenczyka, ucznia Technikum nr 4, okazał się najlepszy spośród kilkuset  zgłoszonych ze 150 krajów świata.

Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się w Urzędzie Wojewódzkim, gdzie obok laureata wzięli w nim udział m.in. Mariusz Trepka, Wicewojewoda Śląski, Urszula Bauer, Śląski Kurator Oświaty, prof. Marian Noga, prezes Polskiego Towarzystwa Informatycznego, Jakub Christoph z European Development Manager ECDL.

Warto zaznaczyć, że również w ubiegłym roku laureatem konkursu organizowanego przez tę irlandzką fundację został uczeń z Polski.

Autor: AK
Zdjęcia: arch. Technikum nr 4

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.