Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 listopada 2017, Cecylia, Jonatan, Stefan

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Tydzień Mediacji w Sądzie Rejonowym w Bytomiu

Tydzień Mediacji w Sądzie Rejonowym w Bytomiu Data publikacji: 13 października 2017W najbliższy poniedziałek, 16 października rozpoczyna się Międzynarodowy Dzień Mediacji i Tydzień Mediacji. Potrwa on do 20 października, a podczas niego w Sądzie Rejonowym w Bytomiu /ul. Piekarska 1/ odbędą się spotkania z mediatorami, którzy przybliżą zainteresowanym osobom ideę mediacji, a także wyjaśnią korzyści jakie płyną z tej alternatywnej formy rozwiązywania sporu sądowego.

Szczegóły dotyczące Tygodnia Mediacji w Sądzie Rejonowym w Bytomiu TUTAJ

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Krzysztof Kadis

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.