Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 października 2018, Ireny, Kleopatry, Jana

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Pierwszy inwestor w KSSE ruszył z produkcją

Oparta na najnowocześniejszych technologiach hala produkcyjno – magazynowa, w której produkowane są panele do bram segmentowych i ogrodzeń została dzisiaj, /11 października/ oficjalne otwarta przez firmę EPCO Polska Sp. z o.o.

Dlaczego Bytom? Bo tak!

Dlaczego warto inwestować w Bytomiu? To pytanie pada w nowym spocie promującym rozwój gospodarczy w naszym mieście. Nakręcony dla Urzędu Miejskiego w Bytomiu film właśnie został udostępniony w sieci.

Ty też możesz być przedsiębiorcą

Ty też możesz być przedsiębiorcą Data publikacji: 12 kwietnia 2017Do 20 maja potrwa nabór wniosków do projektu „Ty też możesz – wsparcie na rozwój przedsiębiorczości dla osób w wieku 50 + z obszaru woj. śląskiego. To propozycja adresowana do 65 osób, które pozostają bez pracy.

Uczestnicy projektu zostaną objęci szkoleniami z podstaw przedsiębiorczości oraz indywidualnymi usługami doradczymi. Następnie wraz z biznesplanem przedstawią swoje pomysły na prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Na uczestników szkolenia czeka dofinansowanie na rozkręcenie interesu w wysokości do 24 tys. zł. oraz wsparcie finansowe w wysokości do 1750 zł przez pierwszy rok działalności. Przedsiębiorcy 50+ mogą też liczyć na pomoc w postaci usług doradczych.

Nabór wniosków rusza 25 kwietnia.

Szczegóły na temat projektu można znaleźć na: http://dotacjeslaskie.zgd.com.pl lub zasięgnąć informacji w Biurze Projektu przy ul.Górnych Wałów 7/27 w Gliwicach bądź pod nr. tel: 695 434 343.

Autor: AK
Zdjęcia: www.dotacjeslaske.zgd.com.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.