Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 stycznia 2019, Marian, Jan, Antoni

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ty też możesz być przedsiębiorcą

Ty też możesz być przedsiębiorcą Data publikacji: 12 kwietnia 2017Do 20 maja potrwa nabór wniosków do projektu „Ty też możesz – wsparcie na rozwój przedsiębiorczości dla osób w wieku 50 + z obszaru woj. śląskiego. To propozycja adresowana do 65 osób, które pozostają bez pracy.

Uczestnicy projektu zostaną objęci szkoleniami z podstaw przedsiębiorczości oraz indywidualnymi usługami doradczymi. Następnie wraz z biznesplanem przedstawią swoje pomysły na prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Na uczestników szkolenia czeka dofinansowanie na rozkręcenie interesu w wysokości do 24 tys. zł. oraz wsparcie finansowe w wysokości do 1750 zł przez pierwszy rok działalności. Przedsiębiorcy 50+ mogą też liczyć na pomoc w postaci usług doradczych.

Nabór wniosków rusza 25 kwietnia.

Szczegóły na temat projektu można znaleźć na: http://dotacjeslaskie.zgd.com.pl lub zasięgnąć informacji w Biurze Projektu przy ul.Górnych Wałów 7/27 w Gliwicach bądź pod nr. tel: 695 434 343.

Autor: AK
Zdjęcia: www.dotacjeslaske.zgd.com.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.