Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 marca 2018, Aleksandra, Klaudia, Anatol

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Hokeistki z tytułem Mistrza Polski

Bytomskie hokeistki zdobyły dziś /17 marca/ po raz trzeci z rzędu tytuł Mistrza Polski. W decydującym meczu TMH Polonia Bytom pokonała 3:1 zespół GKS Stoczniowiec Gdańsk.

Weź udział w Bytom Spartan Sprint & Super

Ta jedna z najbardziej ekstremalnych imprez biegowych, która odbywa się w Ameryce Północnej oraz Europie już 24 marca zawita do naszego miasta. Na terenie Armady Golf Club biegacze będą musieli zmierzyć się nie tylko z trudną trasą pełną przeszkód, ale również ze swoimi słabościami.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Turniej o Puchar Prezesa Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego za nami

Data publikacji: 18 czerwca 2017Ratownicy Górniczy w bytomskiej Hali w Skarpie w niedzielę /18 czerwca/ rywalizowali ze sobą o Puchar Prezesa Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego S.A. Zwycięstwo wywalczyła drużyna ratowników górniczych z JSW SA KWK Pniówek.

Poziom sportowej rywalizacji pomiędzy zawodnikami był bardzo wysoki. Zawodnicy górniczy wykazali się doskonałymi umiejętnościami i zaciętością w grze. Na cztery mecze ćwierćfinałowe aż trzy rozstrzygnięto za sprawą rzutów karnych, które zdecydowały również o tym, kto zdobył I miejsce.

Końcowa klasyfikacja Puchar Prezesa Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego wygląda następująco:

I miejsce – drużyna ratowników górniczych z JSW SA KWK Pniówek
II miejsce – drużyna ratowników górniczych z PGG Oddział PIAST – Ziemowit Ruch Ziemowit
III miejsce – drużyna ratowników górniczych z PGG Oddział Wujek
IV miejsce – drużyna ratowników górniczych z PGG Oddział ROW Ruch Marcel

Galeria zdjęć:Autor: wa
Zdjęcia: UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.