Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
14 grudnia 2018, Alfred, Izydor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Trzecia wygrana z rzędu

Trzecia wygrana z rzędu Data publikacji: 11 grudnia 2013



Mecz świetnie rozpoczął Jakub Kosowski, który bez problemu ograł Pawła Piotrowskiego 3:0. W kolejnym pojedynku Tomas Konecny uporał się z Konradem Kulpą 3:1. Szansa na zmianę wyniku dla gości pojawiła się podczas rywalizacji Radka Mrkvicy z Grzegorzem Adamiakiem. Wyrównaną walkę obaj zawodnicy prowadzili do samego końca. Ostatecznie lepszy okazał się zawodnik Polonii - Radek Mrkvicka, wygrywając 3:2. Tym samym nasi tenisiści odnieśli kolejne zwycięstwo za trzy punkty.

Dzięki wczorajszej wygranej niebiesko-czerwoni z 11. punktami zajmują 6. miejsce w tabeli superligi.

Galeria zdjęć:



Autor: Tomasz Sanecki

Zobacz również:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.