Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 września 2018, Aurelia, Wladyslaw, Kamil

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

UWAGA!!! Zmiana czasu pracy Biura

Zmiana czasu pracy Biura Organizacji Pozarządowych

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Trzeci sektor a samorządy - jak jest na świecie? Zobacz debatę

Trzeci sektor a samorządy - jak jest na świecie? Zobacz debatę Data publikacji: 8 września 2016Ponad 100 uczestników z 7 krajów weźmie udział w debacie poświeconej roli organizacji pozarządowych w procesie zarządzania miastem. Będą to przedstawiciele NGO z Ukrainy, Niemiec, Czech, Węgier, Stanów Zjednoczonych, Szwecji i Polski. Debatę będzie można oglądać na żywo w Internecie.

Oficjalne rozpoczęcie Międzynarodowego Festiwalu Organizacji Pozarządowych odbędzie się jutro, ale już dziś zapraszamy do udziału w debacie. Jej uczestnicy postarają się odpowiedzieć na pytanie, jakie są priorytety współpracy pomiędzy trzecim sektorem a władzami samorządowymi w innych krajach. W dyskusji wezmą udział również przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju i Komisji Europejskiej.

Debata odbędzie się w Galerii Rotunda Miejskiej Biblioteki Publicznej. Jako, że liczba miejsc jest ograniczona, warto obejrzeć ją w Internecie.

Transmisja na żywo na miejskim kanale You Tube, naszej stronie internetowej (bytom.pl) i portalu bytomski.pl .

Początek debaty o godz. 16.00


Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.