Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 czerwca 2018, Elzbieta, Paula, Marek

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Trzeci sektor a samorządy - jak jest na świecie? Zobacz debatę

Trzeci sektor a samorządy - jak jest na świecie? Zobacz debatę Data publikacji: 8 września 2016Ponad 100 uczestników z 7 krajów weźmie udział w debacie poświeconej roli organizacji pozarządowych w procesie zarządzania miastem. Będą to przedstawiciele NGO z Ukrainy, Niemiec, Czech, Węgier, Stanów Zjednoczonych, Szwecji i Polski. Debatę będzie można oglądać na żywo w Internecie.

Oficjalne rozpoczęcie Międzynarodowego Festiwalu Organizacji Pozarządowych odbędzie się jutro, ale już dziś zapraszamy do udziału w debacie. Jej uczestnicy postarają się odpowiedzieć na pytanie, jakie są priorytety współpracy pomiędzy trzecim sektorem a władzami samorządowymi w innych krajach. W dyskusji wezmą udział również przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju i Komisji Europejskiej.

Debata odbędzie się w Galerii Rotunda Miejskiej Biblioteki Publicznej. Jako, że liczba miejsc jest ograniczona, warto obejrzeć ją w Internecie.

Transmisja na żywo na miejskim kanale You Tube, naszej stronie internetowej (bytom.pl) i portalu bytomski.pl .

Początek debaty o godz. 16.00


Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.