Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 grudnia 2017, Laura, Boguslaw, Gracjan

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Trzech naszych na Mistrzostwach Świata!

Trzech naszych na Mistrzostwach Świata! Data publikacji: 13 sierpnia 2014Ewa Konieczny, Paweł Zagrodnik i Arleta Podolak to trzej reprezentanci Czarnych Bytom, którzy wystąpią w barwach narodowych podczas Mistrzostw Świata Seniorów w Judo w Czelabińsku.

Pierwsza w mistrzostwach (25 sierpnia) wystąpi Ewa Konieczny w kategorii do 48 kg. Dzień później na macie pojawi się Paweł Zagrodnik, zaś 27 sierpnia o medale będzie walczyć Arleta Podolak. Trzymamy kciuki za naszych judoków, dla których impreza rangi mistrzowskiej jest nie tylko szansą na medal, ale przede wszystkimi na pokazanie swoich umiejętności.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: GKS Czarni Bytom

Zobacz również:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.