Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 listopada 2017, Katarzyna, Erazm, Klemens

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Trwają prace na ul. Wrocławskiej

Trwają prace na ul. Wrocławskiej Data publikacji: 6 kwietnia 2016Już jutro, 7 kwietnia rozpocznie się drugi etap prac na wiadukcie drogowym na ul. Wrocławskiej /odcinek pomiędzy ulicami Reja i Konstytucji/. Zamknięta zostanie jezdnia w kierunku centrum, zaś ruch pojazdów będzie odbywał się dwukierunkowo po jezdni w kierunku Miechowic.

Zawężenie do jednego pasa ruchu od strony Miechowic/Zabrza w dalszym ciągu będzie utrzymane już na ulicy Miechowickiej, przed skrzyżowaniem z ulicą Konstytucji. Kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Przewidywany termin zakończenia prac to 30 kwietnia br.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: www.radio90.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.