Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2018, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Lubisz ekstremalne biegi? Zapraszamy do Bytomia

Tym razem przed dwa dni /6 i 7 października/ biegacze będą zmagać się z ekstremalną trasą w Dolomitach Sportowej Dolinie, w trakcie której będą musieli pokonać zasieki, ściankę ruchomą, drabinkę poziomą, mokradła, tunel i wiele innych niespodzianek. Zapraszamy na kolejny bytomski Ekstremalny Bieg Harpagana.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Trwa nabór do sekcji mini-hokeja

Trwa nabór do sekcji mini-hokeja Data publikacji: 10 listopada 2016Chcesz zostać hokeistą lub hokeistką? Teraz masz szansę. Klub TMH Polonia Bytom prowadzi nabór do szkółki mini-hokeja dla chłopców i dziewcząt z rocznika 2009 i 2010. Szkolenia są bezpłatne!

Zajęcia w szkółce mini-hokeja odbywają się w każdą sobotę i niedzielę od 8.30 do 9.30. Udział w nich mogą wziąć nawet dzieci, które nie potrafią jeździć na łyżwach. W klubie pod okiem profesjonalnych trenerów poznają podstawy jazdy na łyżwach.

Biorąc udział w zajęciach dzieci muszą posiadać kask (na początek może być kask narciarki lub rowerowy), w zimie ciepłe ubrania, rękawice zimowe oraz najważniejsze łyżwy hokejowe. Istnieje możliwość wypożyczenia kasku oraz łyżew hokejowych, a gdy dziecko nauczy się podstaw jazdy na łyżwach, możliwe jest wypożyczenie sprzętu hokejowego. Szkolenie trwa około 1 godziny, a każda grupa ma swojego trenera.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru oraz mini-hokeja uzyskasz pod numerami telefonów:
605 469 041 – Tomasz Pawłowski
665 884 440 – Tomasz Kowalczyk
oraz na fanpage minihokeistów i naboru TMH Polonii Bytom lub tutaj

Udział w szkoleniach jest bezpłatny!

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.