Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 grudnia 2018, Dariusz, Urban, Gabriela

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Trwa nabór do sekcji mini-hokeja

Trwa nabór do sekcji mini-hokeja Data publikacji: 10 listopada 2016Chcesz zostać hokeistą lub hokeistką? Teraz masz szansę. Klub TMH Polonia Bytom prowadzi nabór do szkółki mini-hokeja dla chłopców i dziewcząt z rocznika 2009 i 2010. Szkolenia są bezpłatne!

Zajęcia w szkółce mini-hokeja odbywają się w każdą sobotę i niedzielę od 8.30 do 9.30. Udział w nich mogą wziąć nawet dzieci, które nie potrafią jeździć na łyżwach. W klubie pod okiem profesjonalnych trenerów poznają podstawy jazdy na łyżwach.

Biorąc udział w zajęciach dzieci muszą posiadać kask (na początek może być kask narciarki lub rowerowy), w zimie ciepłe ubrania, rękawice zimowe oraz najważniejsze łyżwy hokejowe. Istnieje możliwość wypożyczenia kasku oraz łyżew hokejowych, a gdy dziecko nauczy się podstaw jazdy na łyżwach, możliwe jest wypożyczenie sprzętu hokejowego. Szkolenie trwa około 1 godziny, a każda grupa ma swojego trenera.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru oraz mini-hokeja uzyskasz pod numerami telefonów:
605 469 041 – Tomasz Pawłowski
665 884 440 – Tomasz Kowalczyk
oraz na fanpage minihokeistów i naboru TMH Polonii Bytom lub tutaj

Udział w szkoleniach jest bezpłatny!

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.