Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
14 grudnia 2018, Alfred, Izydor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Trudny rywal bytomskich tenisistów

Trudny rywal bytomskich tenisistów Data publikacji: 19 lutego 2018We wtorek, 20 lutego tenisistów 3S Polonia Bytom czeka kolejny ligowy mecz w ramach rozgrywek superligi. Rywalem Niebiesko – Czerwonych będzie jeden z najbardziej utytułowanych zespołów w Polsce – Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki.

Tenisiści Polonii zajmują dopiero 9. miejsce w tabeli superligi i nie mają już żadnych szans na walkę o awans do play-off. Niestety po ostatnich porażkach Niebiesko – Czerwoni są zagrożeni spadkiem do niższej klasy rozgrywkowej, dlatego tak ważny jest kolejny mecz, jaki rozegrają Poloniści.

Rywal podobnie jak w latach ubiegłych walczy o Mistrzostwo Polski i z pewnością łatwo punktów w Bytomiu nie odda. Zapowiadają się nie lada emocje. Zapraszamy we wtorek, 20 lutego o 18.00 do Hali na Skarpę.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.