Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2018, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

800 nowych mieszkań powstanie w Bytomiu

Budowę ponad 800 nowych mieszkań w Bytomiu zapowiedział podczas konferencji prasowej prezydent Damian Bartyla.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

To nie koniec! Głosujemy na zabytkowy tramwaj

To nie koniec! Głosujemy na zabytkowy tramwaj Data publikacji: 10 kwietnia 2018Na jego widok odwiedzający nasze miasto goście przystają z uśmiechem, a sami mieszkańcy nie wyobrażają sobie bez niego Śródmieścia. Bo zabytkowy tramwaj linii 38, to wizytówka miasta. Powalczmy, by poznała ją cała Metropolia oddając głos w konkursie „Bileciki do kontroli”.

Przypomnijmy, że popularna „eNka”, dzięki głosom internautów, znalazła się w finale konkursu organizowanego przez Metropolię G-ZM, dołączając do takich perełek naszego regionu jak zamek w Będzinie, Spodek czy mikołowski Rynek.

Przed nami więc ostatni etap konkursu, podczas którego spośród dwunastu finalistów głosujący wybiorą sześć zwycięskich obiektów. Latem zdobić one będą bilety komunikacji miejskiej. Do 20 kwietnia, do 10.00 głosujemy lajkami (lub serduszkami) nad ostatecznymi propozycjami limitowanej serii biletów. Głosuj tutaj.

Autor: AK
Zdjęcia: arch. UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.