Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 lutego 2018, Maciej, Bogusz, Modest

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Dodatkowy punkt poboru opłat czynny w poniedziałki

Z uwagi na zbliżające się terminy płatności należności budżetowych informujemy, że poza stale funkcjonującymi w Urzędzie Miejskim przy ul. Parkowej 2 kasami w pokoju 110A i pokoju 120, uruchomiono w kasie w pokoju 213 dodatkowy punkt poboru opłat.

W Bytomiu przebudują drogi za prawie 14 mln

Jeszcze w tym roku przebudowane zostaną ul. Katowicka, Frenzla, skrzyżowanie ul. Wrocławskiej i Reja oraz Aleja Jana Pawła II. W sumie na realizację tych inwestycji miasto wyda prawie 14 mln zł, z czego aż 10 mln pochodzi z Metropolitalnego Funduszu Solidarności. Pierwsze przetargi ruszą już w marcu.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rusza kolejna edycja Nagrody Gospodarczej Prezydenta Bytomia

Prezydent Bytomia i Bytomska Rada Biznesu zapraszają bytomskich przedsiębiorców do udziału w konkursie na Firmę Roku i Mikrofirmę Roku.

Szukamy policjanta z powołania

Jeśli spotkałeś policjanta, którego zaangażowanie i profesjonalizm pomogły ci w trudnej sytuacji, zgłoś go do konkursu „Policjant z powołania”. Ruszyła właśnie kolejna edycja konkursu nad którym patronat objęli: Komendant Miejski Policji w Bytomiu inspektor Karol Fajer i prezydent Bytomia Damian Bartyla.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Termomodernizacja budynków Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu

Termomodernizacja budynków Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu Data publikacji: 24 stycznia 2014Termomodernizacja budynków Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu

Lokalizacja inwestycji
ul. Żeromskiego 7,
al. Legionów 49

Wartość inwestycji

Łączne nakłady 7,32 mln zł, z czego:

budżet miasta 5,47 mln zł,

WFOŚiGW 0,22 mln zł,

środki UE 1,57 mln zł

inne środki 0,06 mln zł.

Planowany okres realizacji inwestycji
2007-2014 r.

Cel inwestycji
Poprawa stanu technicznego budynków szpitala.

Planowany zakres rzeczowy inwestycji
Termomodernizacja budynków szpitala przy ul. Żeromskiego i al. Legionów 49. Wymiana stolarki okiennej.

Przebieg realizacji inwestycji
2007r.
Opracowano dokumentację projektowo-kosztorysową.

2008r.
Wymieniono stolarkę okienną w Bloku I i częściowo w Bloku V szpitala.

2009r.
Zakończono wymianę stolarki okiennej w Bloku V i w Bloku IV oraz w 2 salach chorych na Oddziale Urologii w Bloku III. Zakończono prace związane z ocieplaniem elewacji północnej budynku nr 1.    Wymieniono stolarkę drzwiową w Bloku nr III, IV i V. Częściowo wyremontowano dach budynku Szpitala zlokalizowanego przy al. Legionów 49. Rozpoczęto termomodernizację fragmentu południowo - wschodniego budynku nr 3 Szpitala. Wykonano remont dachu budynku prosektorium.
Złożono wniosek do WFOŚ i GW na zadania pn.:
- „Termomodernizacja budynku nr 5 w Szpitalu Specjalistycznym nr 1 w Bytomiu przy
ul. Żeromskiego 7, etap 1- docieplenie"
- „Termomodernizacja budynku Oddziału Obserwacyjno - Zakaźnego i Hepatologii Zakaźnej
w Szpitalu Specjalistycznym nr 1 w Bytomiu przy al. Legionów 49, etap 1- docieplenie".

2010r.

Zakończono zadanie pn. „Termomodernizacja fragmentu południowo-wschodniego budynku nr 3 Szpitala".
Wykonano ocieplenie stropodachu wraz z przełożeniem pokrycia dachowego budynku nr 1 Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu.
Rozpoczęto następujące inwestycje:

  • „Termomodernizacja budynku nr 5 w Szpitalu Specjalistycznym nr 1 w Bytomiu przy ul. Żeromskiego 7, etap 1 - docieplenie",
  • „Termomodernizacja budynku Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego i Hepatologii Zakaźnej w Szpitalu Specjalistycznym nr 1 w Bytomiu przy al. Legionów 49, etap 1 - docieplenie",
  • „Termomodernizacja budynku nr 2 Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu". 

 2011r.

Zakończono zadania pn.:

  • "Termomodernizacja budynku nr 5 w Szpitalu Specjalistycznym nr 1 w Bytomiu przy ul. Żeromskiego 7, etap 1 - docieplenie",
  • "Termomodernizacja budynku nr 2 Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu"
  • "Termomodernizacja budynku Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego i Hepatologii Zakaźnej w Szpitalu Specjalistycznym nr 1 w Bytomiu przy al. Legionów 49, etap I - docieplenie",
  • Ocieplenie dachu wraz z wymianą pokrycia dachowego w budynku Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego i Hepatologii Zakaźnej w Szpitalu Specjalistycznym nr 1 w Bytomiu przy al. Legionów 49, etap I".

2012r.

Planuje się przeprowadzić termomodernizację budynku administracyjnego w kompleksie budynków Szpitala przy al. Legionów 49 i ocieplenie dachu budynku Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego i Hepatologii Zakaźnej - etap II.Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.