Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Żałoba narodowa po śmierci prezydenta Pawła Adamowicza

Pogrzeb prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza odbędzie się w sobotę, 19 stycznia. Zgodnie z decyzją Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej od piątku, 18 stycznia od godziny 17.00, do soboty, 19 stycznia do godziny 19.00 w kraju będzie obowiązywać żałoba narodowa.

Bytomianie uczcili pamięć Pawła Adamowicza

Minutą ciszy bytomianie uczcili dzisiaj, 15 stycznia pamięć zmarłego wczoraj Pawła Adamowicza. Wielu mieszkańców w milczeniu zapaliło znicze i modliło się za prezydenta Gdańska. Przypomnijmy, że w niedzielę, 13 stycznia doszło do brutalnego ataku na Pawła Adamowicza, w wyniku którego kilkanaście godzin później zmarł.

Rekordowy finał w Bytomiu

W minioną niedzielę, już po raz 27. Bytom i cała Polska, pokazali, że warto pomagać. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w tym roku w naszym mieście obfitował w wiele atrakcji.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Termomodernizacja budynków Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu

Termomodernizacja budynków Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu Data publikacji: 24 stycznia 2014Termomodernizacja budynków Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu

Lokalizacja inwestycji
ul. Żeromskiego 7,
al. Legionów 49

Wartość inwestycji

Łączne nakłady 7,32 mln zł, z czego:

budżet miasta 5,47 mln zł,

WFOŚiGW 0,22 mln zł,

środki UE 1,57 mln zł

inne środki 0,06 mln zł.

Planowany okres realizacji inwestycji
2007-2014 r.

Cel inwestycji
Poprawa stanu technicznego budynków szpitala.

Planowany zakres rzeczowy inwestycji
Termomodernizacja budynków szpitala przy ul. Żeromskiego i al. Legionów 49. Wymiana stolarki okiennej.

Przebieg realizacji inwestycji
2007r.
Opracowano dokumentację projektowo-kosztorysową.

2008r.
Wymieniono stolarkę okienną w Bloku I i częściowo w Bloku V szpitala.

2009r.
Zakończono wymianę stolarki okiennej w Bloku V i w Bloku IV oraz w 2 salach chorych na Oddziale Urologii w Bloku III. Zakończono prace związane z ocieplaniem elewacji północnej budynku nr 1.    Wymieniono stolarkę drzwiową w Bloku nr III, IV i V. Częściowo wyremontowano dach budynku Szpitala zlokalizowanego przy al. Legionów 49. Rozpoczęto termomodernizację fragmentu południowo - wschodniego budynku nr 3 Szpitala. Wykonano remont dachu budynku prosektorium.
Złożono wniosek do WFOŚ i GW na zadania pn.:
- „Termomodernizacja budynku nr 5 w Szpitalu Specjalistycznym nr 1 w Bytomiu przy
ul. Żeromskiego 7, etap 1- docieplenie"
- „Termomodernizacja budynku Oddziału Obserwacyjno - Zakaźnego i Hepatologii Zakaźnej
w Szpitalu Specjalistycznym nr 1 w Bytomiu przy al. Legionów 49, etap 1- docieplenie".

2010r.

Zakończono zadanie pn. „Termomodernizacja fragmentu południowo-wschodniego budynku nr 3 Szpitala".
Wykonano ocieplenie stropodachu wraz z przełożeniem pokrycia dachowego budynku nr 1 Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu.
Rozpoczęto następujące inwestycje:

  • „Termomodernizacja budynku nr 5 w Szpitalu Specjalistycznym nr 1 w Bytomiu przy ul. Żeromskiego 7, etap 1 - docieplenie",
  • „Termomodernizacja budynku Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego i Hepatologii Zakaźnej w Szpitalu Specjalistycznym nr 1 w Bytomiu przy al. Legionów 49, etap 1 - docieplenie",
  • „Termomodernizacja budynku nr 2 Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu". 

 2011r.

Zakończono zadania pn.:

  • "Termomodernizacja budynku nr 5 w Szpitalu Specjalistycznym nr 1 w Bytomiu przy ul. Żeromskiego 7, etap 1 - docieplenie",
  • "Termomodernizacja budynku nr 2 Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu"
  • "Termomodernizacja budynku Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego i Hepatologii Zakaźnej w Szpitalu Specjalistycznym nr 1 w Bytomiu przy al. Legionów 49, etap I - docieplenie",
  • Ocieplenie dachu wraz z wymianą pokrycia dachowego w budynku Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego i Hepatologii Zakaźnej w Szpitalu Specjalistycznym nr 1 w Bytomiu przy al. Legionów 49, etap I".

2012r.

Planuje się przeprowadzić termomodernizację budynku administracyjnego w kompleksie budynków Szpitala przy al. Legionów 49 i ocieplenie dachu budynku Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego i Hepatologii Zakaźnej - etap II.Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.