Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 sierpinia 2018, Sabina, Sobieslaw, Bernard

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Termomodernizacja Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich

Projekt: Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich 20141008_132748.jpg
w Bytomiu przy ul. Żeromskiego 26

 

Priorytet V „Środowisko”

Działanie: 5.3 – Czyste powietrze i odnawialne źródła energii

Umowa o dofinansowanie podpisana 30 września 2014 r. pomiędzy Zarządem Województwa Śląskiego pełniącym rolę Instytucji Zarządzającej RPO WSL a Miastem Bytom.

Poziom dofinansowania: 71,73 % kosztów kwalifikowalnych, tj. kwota 492 850,60 zł.

Wartość projektu: 687 091,32 zł


Opis projektu:

Przedmiotem projektu jest termomodernizacja budynku Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich
w Bytomiu przy ul. Żeromskiego 26, na którą składają się dwa etapy:

1)
wykonana w 2008 r. przez Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. wymiana źródła ciepła tj. podłączenie obiektu do sieci PEC Sp. z o.o,

2)
wykonane w latach 2009-2010 roboty termomodernizacyjne obejmujące:

 

- termomodernizację elewacji i dachu budynku z wykonaniem obróbek blacharskich, systemu odwodnienia i założeniem instalacji odgromowej,

 

- wymianę stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej.

 

Rzeczowa realizacja projektu zakończyła się: 9 grudnia 2010 r.

 

Zakres wg pkt 2 w 2010 r. otrzymał dofinansowanie w formie dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w kwocie 108 099 zł.

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 oraz z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie
www.rpo.slaskie.pl

logo.jpg

 Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.