Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 listopada 2018, Waleria, Salomea, Grzegorz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rozbark - budowa promenady wchodzi w decydujący etap

Widać już pierwsze efekty prac, jakie realizowane są na Rozbarku. To właśnie tam w ramach Obszaru Strategicznej Interwencji MZZiGK w Bytomiu realizuje inwestycję wartą około 12 mln zł. Jednym z jej elementów jest budowa promenady po dawnej kolei wąskotorowej, która ma połączyć ul. Pszczyńską z ul. Alojzjanów.

Żurawie na Łużyckiej. Trwa budowa nowej strażnicy

Symboliczne wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę nowej strażnicy oraz ceremonia podpisania aktu erekcyjnego przypieczętowały dziś /13 listopada/ realizację ogromnej i wyczekiwanej nie tylko przez bytomskich strażaków inwestycji przy ul. Łużyckiej.

13. Międzynarodowy Festiwal im. G. G. Gorczyckiego

Dwadzieścia jeden koncertów z udziałem artystów polskiej i światowej sceny muzycznej. Już w czwartek, 8 listopada rusza festiwal, który ukaże publiczności bogactwo rodzimej muzyki na czele z dziełami G.G. Gorczyckiego.

Za ponad 4 mln zł zmodernizowano kolejny obiekt sportowy

Pełnowymiarowe boisko piłkarskie z odwodnieniem, trawą syntetyczną, trybunami na 200 miejsc, a także zmodernizowanym oświetleniem. Zakończyła się przebudowa boiska piłkarskiego Silesii Miechowice przy ul. Dzierżonia. Boisko uzyskało certyfikat FIFA Quality PRO.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

teren pomiędzy ul. Nowaka Jeziorańskiego i ul. Węglową.

teren pomiędzy ul. Nowaka Jeziorańskiego i ul. Węglową.


Nieruchomość gruntowa

Położenie: Bytom, teren pomiędzy ul. Nowaka Jeziorańskiego i ul. Węglową

Powierzchnia: ok. 4,28 ha Działki nr: 2881/46, 2884/29, 896/13, 898/14, 2889/14, wpisane do ksiąg wieczystych KA1Y/00002574/1 oraz KA1Y/00063175/9 prowadzone przez Sąd Rejonowy w Bytomiu.

Właściciel: Gmina Bytom

Opis nieruchomości: Nieruchomość gruntowa, niezabudowana. Skomunikowanie terenu z drogą publiczną należy przewidzieć od ulicy Węglowej

Przeznaczenie terenu: Działka nr 896/13 oraz fragmenty dz. Nr: 2881/46 i 2889/14 znajdują się w granicach obowiązującego mpzp terenu położonego w rejonie ul. Leśnej w Bytomiu. (przyjętego uchwałą nr XXVI/345/16 Rady Miejskiej w Bytomiu z dnia 20.06.2016 r.) na terenie oznaczonym symbolem 3PU – teren zabudowy produkcyjnej i usługowej.

Dostępne media: Sieci: elektroenergetyczna, wodociągowa oraz kanalizacja deszczowa znajdują się w ul. Węglowej.

Sposób zbycia nieruchomości: Sprzedaż prawa własności nieruchomości w drodze przetargu publicznego.

Informacje dodatkowe: Nieruchomości znajduje się na terenie górniczym.

http://sitplan.um.bytom.pl:11180/gpt4/?permalink=2403018

Pobierz kartę informacyjną
jezioranskiego_weglowa_I.jpg


Ul. Nowaka Jeziorańskiego , Węglowa I, 4,28 ha 001.jpgUl. Nowaka Jeziorańskiego , Węglowa I, 4,28 ha 002.jpgUl. Nowaka Jeziorańskiego , Węglowa I, 4,28 ha 003.jpgUl. Nowaka Jeziorańskiego , Węglowa I, 4,28 ha 004.jpgUl. Nowaka Jeziorańskiego , Węglowa I, 4,28 ha 005.jpg

Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.