Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 grudnia 2017, Olimpia, Łukasz, Jolanta

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Tenisowy pojedynek juniorów

Data publikacji: 13 czerwca 2016Kilku dni trwał w Bytomiu Międzynarodowy Turniej Juniorów o Puchar Śląska oraz IV memoriał im. Jacka Widawskiego. W sobotę i niedzielę na kortach KS „Górnik” przy ulicy Tarnogórskiej zobaczyliśmy finałowe pojedynki najlepszych zawodników.

W sportowych rozgrywkach w sumie wzięło udział prawie 50 zawodników z Polski oraz innych państw. W naszym mieście zagrali najlepsi młodzi adepci tenisa m.in. z Polski, Francji, Turcji, Cypru, Chin, Indii, Stanów Zjednoczonych. Tenisiści oraz tenisistki rywalizowali ze sobą zarówno w singlu jak i w deblu.
Puchary najlepszym juniorom wręczył Robert Dederko, prezydent Bytomia.

Organizacja największego w Polsce turnieju dla młodzieży - Międzynarodowego Turnieju Juniorów o Puchar Śląska - to ogromne wyróżnienie dla Bytomia, ponieważ nasz kraj po raz pierwszy otrzymał możliwość organizacji turnieju ITF Juniors – grade 2.

Galeria zdjęć:Autor: wa
Zdjęcia: Hubert Klimek/UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.