Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 października 2017, Lucyny, Malgorzaty, Wiktora

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Tenisiści walczą o Puchar Prezydenta Bytomia

Tenisiści walczą o Puchar Prezydenta Bytomia Data publikacji: 22 października 2016Dzieci, młodzież oraz dorośli rywalizują w turnieju tenisowym o Puchar Prezydenta Bytomia, który rozgrywany jest na kortach Górnika Bytom. Zawody potrwają do niedzieli, 23 października. Wówczas poznamy najlepszych bytomian w kilku kategoriach wiekowych.

Do imprezy zgłosiło się prawie 50 tenisistów. Wśród rywalizujących zawodników przeważają dzieci i młodzież, jednak miłośników tenisa ziemnego nie brakuje także wśród dorosłych, którzy próbują swoich sił na bytomskich kortach.

Każdy z zawodników i zawodniczek walczy o nagrody rzeczowe, puchary i dyplomy. Najlepszych z nich poznamy jutro ok 13.00-14.00.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.