Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 grudnia 2017, Nina, Celina, Walerian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

W piątek, 15 grudnia otwarcie lodowiska sezonowego na pl. Sobieskiego

Dla miłośników jazdy na łyżwach mamy dobrą wiadomość. W piątek, 15 grudnia otwarte zostanie lodowisko odkryte na pl. Jana III Sobieskiego, które co roku cieszy się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród młodych bytomian. Zapraszamy w piątkowe popołudnie od godz. 16.00 na sezonową ślizgawkę.

Teatralna przygoda

Teatralna przygoda Data publikacji: 1 lutego 2017To temat kolejnych warsztatów w ramach Klubu Zielonej Żyrafy /4 lutego/ w Bytomskim Centrum Kultury. Tym razem dzieci wcielą się w różne role teatralne, a dzięki wspólnym zabawom i grom przeżyją aktorską przygodę.

Zapraszamy do wspólnej zabawy dzieci w wieku od 5 od 9 lat, ale również rodziców i dziadków.  Warsztaty odbędą się w sobotę, 4 lutego o 10.00 w Bytomskim Centrum Kultury w sali „Akwarium” /Plac Karin Stanek 1/.

Koszt warsztatów: 15 zł od osoby. Rezerwacji można dokonywać w kasie Beceku pod numerem tel.: 32 389 31 09, wew. 101.

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.