Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 października 2017, Lucyny, Malgorzaty, Wiktora

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwają inwestycje drogowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

Ponad 1 mln zł kosztują inwestycje drogowe, które w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 realizuje MZDiM. Trzy z nich już zostały zrealizowane, zaś pozostałe mają zostać oddane do użytku w październiku i listopadzie. Najważniejsze to: przebudowa ul. Fałata, budowa parkingu przy ul. Modrzewiowej oraz przy ul. Reptowskiej 53-57.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rodzina na zakręcie. Kampania przeciw przemocy

Bytom rozpoczął drugą odsłonę projektu „Drogowskaz dla rodzin” dotyczącego przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Tym razem duży nacisk położony jest na budowanie relacji pomiędzy opiekunami w rodzinach.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Te numery warto zapamiętać zimą

Te numery warto zapamiętać zimą Data publikacji: 26 stycznia 2014Jak zapowiadają synoptycy, przez najbliższe dni nie opuści nas mróz. Będzie też padał śnieg, dlatego warto zapamiętać: 32 42 07 780 – pod ten numer możecie dzwonić w ramach Akcji Zima; 800 100 022 – ten telefon może pomóc bezdomnym.

Dyspozytor Akcji Zima (32 42 07 780) czeka na wszystkie sygnały dotyczące zimowego utrzymania ulic i chodników, które należą do gminy. Natomiast pracownicy Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego (800 100 022) czekają na sygnały o ludziach przebywających w pustostanach, działkowych altanach, na strychach czy klatkach schodowych.

W Bytomiu pomyślano też o tych, którzy w trakcie mrozów czekają na autobus i tramwaj. Na placu Wolskiego i placu Sikorskiego można ogrzać się przy koksownikach, które ustawił Miejski Zarząd Zieleni i Gospodarki Komunalnej.Autor: iwo
Zdjęcia: UM w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.