Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 lipca 2018, Czeslaw, Hieronim, Fryderyk

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Te numery warto zapamiętać zimą

Te numery warto zapamiętać zimą Data publikacji: 26 stycznia 2014Jak zapowiadają synoptycy, przez najbliższe dni nie opuści nas mróz. Będzie też padał śnieg, dlatego warto zapamiętać: 32 42 07 780 – pod ten numer możecie dzwonić w ramach Akcji Zima; 800 100 022 – ten telefon może pomóc bezdomnym.

Dyspozytor Akcji Zima (32 42 07 780) czeka na wszystkie sygnały dotyczące zimowego utrzymania ulic i chodników, które należą do gminy. Natomiast pracownicy Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego (800 100 022) czekają na sygnały o ludziach przebywających w pustostanach, działkowych altanach, na strychach czy klatkach schodowych.

W Bytomiu pomyślano też o tych, którzy w trakcie mrozów czekają na autobus i tramwaj. Na placu Wolskiego i placu Sikorskiego można ogrzać się przy koksownikach, które ustawił Miejski Zarząd Zieleni i Gospodarki Komunalnej.Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: UM w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.