Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 grudnia 2017, Albina, Zdzislaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Już jest świąteczny rozkład jazdy KZK GOP

Komunikacyjny Związek Komunalny GOP w okresie weekendu przedświątecznego /16-17 grudnia/ oraz w okresie świąt i zimowej przerwy świątecznej 23 grudnia – 1 stycznia wprowadził zmiany w funkcjonowaniu komunikacji autobusowej i tramwajowej.

Kolejny odcinek Strzelców Bytomskich przebudowany

Kosztem ponad 730 tysięcy zł przebudowany został kolejny odcinek jednej z głównych ulic naszego miasta. Zakończyły się właśnie prace na odcinku ul. Strzelców Bytomskich od wiaduktu kolejowego /przy dawnej KWK „Powstańców Śląskich”/ do ul. Objazdowej.

Wokół zdrowia seniora

To temat przewodni konferencji „Zdrowie Seniora”, która 15 grudnia odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Bytomiu. Podczas niej poruszone zostaną kwestie związane z chorobą  Alzheimera, chorobami narządu wzroku i słuchu oraz zaburzeniami równowagi ciała.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szósta edycja Mieszkania dla Młodych

Dziewięć kolejnych lokali mieszkalnych czeka na chętnych do ich wynajęcia w ramach szóstej edycji programu „Mieszkania dla Młodych” w Bytomiu. Są to mieszkania do remontu, który najemca musi wykonać we własnym zakresie i na własny koszt przed zawarciem umowy najmu.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Te numery warto zapamiętać zimą

Te numery warto zapamiętać zimą Data publikacji: 26 stycznia 2014Jak zapowiadają synoptycy, przez najbliższe dni nie opuści nas mróz. Będzie też padał śnieg, dlatego warto zapamiętać: 32 42 07 780 – pod ten numer możecie dzwonić w ramach Akcji Zima; 800 100 022 – ten telefon może pomóc bezdomnym.

Dyspozytor Akcji Zima (32 42 07 780) czeka na wszystkie sygnały dotyczące zimowego utrzymania ulic i chodników, które należą do gminy. Natomiast pracownicy Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego (800 100 022) czekają na sygnały o ludziach przebywających w pustostanach, działkowych altanach, na strychach czy klatkach schodowych.

W Bytomiu pomyślano też o tych, którzy w trakcie mrozów czekają na autobus i tramwaj. Na placu Wolskiego i placu Sikorskiego można ogrzać się przy koksownikach, które ustawił Miejski Zarząd Zieleni i Gospodarki Komunalnej.Autor: iwo
Zdjęcia: UM w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.