Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 lipca 2018, Czeslaw, Hieronim, Fryderyk

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Targi edukacyjne w Bytomiu

Targi edukacyjne w Bytomiu Data publikacji: 13 marca 2016W ramach trwającego IX Bytomskiego Festiwalu Nauki i Sztuki, już po raz kolejny zorganizowane zostaną Targi Edukcyjne.  15 marca /wtorek/ w Hali na Skarpie przy ul. Modrzewskiego  5a swoją ofertę przedstawią szkoły ponadgimnazjalne. Dzień później /16 marca/ w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego przy ul. Powstańców Śląskich 2 zaprezentują się uczelnie wyższe.

Tradycyjnie już pierwszego dnia bytomscy uczniowie oraz ich rodzice będą mieli możliwość porozmawiać z przedstawicielami szkół różnego typu, porównać oferty i wybrać najlepszą dla siebie ścieżkę edukacji. Nie zabraknie też stoisk pracodawców, które na co dzień współpracują z bytomskimi szkołami. Stoiska w Hali na Skarpie będzie można odwiedzać od 9.00 do 14.00.

Podczas drugiego dnia targów /16 marca/ swoje kierunki kształcenia zaprezentuje prawie 60 uczelni wyższych. Z bogatą ofertą edukacyjną będzie można się zapoznać od 9.00 do 14.00 w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego przy ul. Powstańców Śląskich 2.

Targi Edukacyjne w Bytomiu to dobra marka i jedna z większych imprez tego typu w regionie. Ich celem jest nie tylko przekazanie uczniom informacji o możliwościach dalszego kształcenia się, lecz również umożliwienie szybkiego porównania bogatej oferty edukacyjnej.

Patronat nad imprezą objął prezydent Damian Bartyla.

Zobacz listę wystawców

Autor: AK
Zdjęcia: arch.UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.