Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 kwietnia 2018, Agnieszka, Teodor, Czeslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Nowa hala za prawie 3,7 mln zł już otwarta!

To jedna z najważniejszych inwestycji jaka zrealizowana została na kortach Górnika Bytom przy ul. Tarnogórskiej. Dzięki niej nie tylko młodzi zawodnicy i zawodniczki będą mogli trenować w komfortowych warunkach, ale wzrośnie również prestiż bytomskiego tenisa. Dzisiaj, 19 kwietnia uroczyście otwarto nową halę tenisową.

Rozpoczynamy modernizację stadionu miejskiego przy Olimpijskiej

Modernizacja stadionu miejskiego to kluczowa inwestycja dla miasta. Skorzystają z niej nie tylko piłkarze Polonii, ale wszyscy mieszkańcy Bytomia, dlatego ogromnie się cieszę, że umowa na jej realizację została podpisana – mówił podczas konferencji prasowej /10 kwietnia/ Damian Bartyla, prezydent Bytomia.

Biegacze uczczą Święto Konstytucji 3 Maja

Coroczne obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Bytomiu nie mogą się obejść bez tradycyjnego biegu ulicami naszego miasta. Bieg Konstytucji to od wielu lat jedna z najważniejszych imprez sportowych w Bytomiu, w której udział biorą biegacze z całego Górnego Ślaska.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Taneczna elita zawita do Bytomia

Data publikacji: 4 grudnia 2013Wielkie emocje i wspaniała rywalizacja połączona z niesamowitym widowiskiem, to wszystko czekać będzie na publiczność, która w niedzielę 8 grudnia zawita do bytomskiej Hali na Skarpie. W tanecznych Mistrzostwach wystąpią reprezentacje poszczególnych województw, które skupiają po 5 par w najwyższych klasach tanecznych. Zobaczymy zarówno tancerzy z najwyższą w naszym kraju klasą mistrzowską „A” oraz międzynarodową „S”, jak również i najmłodszych adeptów sztuki tanecznej (8-9 lat). Nowością na Mistrzostwach będzie kategoria Senior pow. 34 lat, czyli pary taneczne hobbystyczne, dla których taniec jest pasją i wyjątkowym doświadczeniem, a niekoniecznie sportem.

Nasze województwo na zawodach reprezentować będzie aż 35 par tanecznych. Niedzielne Mistrzostwa organizowane przez TKS „Śląska Szkoła Tańca” , Gminę Bytom – OSiR oraz  Okręg Śląski Polskiego Towarzystwa Tanecznego będą prawdziwym świętem tańca w Bytomiu! Serdecznie zapraszamy! Bilety wstępu całodniowy: 25 zł (ulgowy: 10 zł). Więcej informacji na: www.taniec.slask.pl


Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.