Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 marca 2018, Gertruda, Patryk, Zbigniew

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Weź udział w Bytom Spartan Sprint & Super

Ta jedna z najbardziej ekstremalnych imprez biegowych, która odbywa się w Ameryce Północnej oraz Europie już 24 marca zawita do naszego miasta. Na terenie Armady Golf Club biegacze będą musieli zmierzyć się nie tylko z trudną trasą pełną przeszkód, ale również ze swoimi słabościami.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Tak bawili się bytomianie na Tour de Pologne

Tak bawili się bytomianie na Tour de Pologne Data publikacji: 14 lipca 2016Tłumy bytomian przyszły wczoraj /13 lipca/ zobaczyć najlepszych kolarzy, którzy w naszym mieście walczyli o punkty do klasyfikacji „Premii Specjalnej”, której meta była na pl. Sobieskiego. Tam również od 12.00 zorganizowana została przez miasto impreza „Bytom goni Tour de Pologne”.

W zabawie na pl. Sobieskiego nie zabrakło dzieci, młodzieży i dorosłych. Były gry, zabawy, konkursy z nagrodami i upominkami, policyjne miasteczko, strażacka zwyżka oraz prezentacja najnowszych jednośladów. Nie zabrakło także malowania twarzy, kolorowych warkoczyków, możliwości zrobienia sobie wodnego tatuażu, jak również dmuchańców i trampoliny, które cieszyły się ogromną popularnością.

W ramach imprezy można było również wypełnić kartę honorowego dawcy szpiku oraz skorzystać z profesjonalnego serwisu rowerowego.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z wczorajszej imprezy na pl. Sobieskiego.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.