Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lipca 2018, Aneta, Bogdan, Aleksy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Szukamy dzielnicowego roku

Szukamy dzielnicowego roku Data publikacji: 10 marca 2016Rusza kolejna edycja konkursu na najlepszego dzielnicowego. Konkurs ma na celu wyłonienie policjanta, który najlepiej sprawdza się jako łącznik między mieszkańcami a policją.

Jaki powinien być dobry dzielnicowy? Musi znać swój rejon i mieć tak zwanego nosa: wyczuwać zagrożenia i ostrzegać o nich mieszkańców. Powinien też utrzymywać kontakty nie tylko z mieszkańcami, ale i pracownikami szkół, sklepów, punktów usługowych i instytucji, które pomagają mieszkańcom. Kandydat do tego miana musi też orientować się w przepisach prawa i wiedzieć, gdzie pokierować osobę pokrzywdzoną, by rozwiązać problem.

Na najlepszego dzielnicowego można głosować za pomocą sondy, która znajduje się na stronie internetowej bytomskiej policji. Tam też opisane są sylwetki dzielnicowych oraz podany kontakt do nich. Trzeba jednak zaznaczyć, że sonda jest jednym z elementów wyboru dzielnicowego. Dodatkowo oceniać go będą też bezpośredni przełożeni.

Najlepszy dzielnicowy otrzyma nagrodę specjalną prezydenta Bytomia, który objął konkurs swoim patronatem. Nagrody będą wręczone w lipcu podczas obchodów Święta Policji.

W ubiegłym roku najlepszym dzielnicowym został młodszy aspirant Piotr Schoppa z komisariatu policji w Miechowicach (na zdjęciu).
Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: Policja Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.