Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 października 2017, Urszuli, Celiny, Hilarego

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwają inwestycje drogowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

Ponad 1 mln zł kosztują inwestycje drogowe, które w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 realizuje MZDiM. Trzy z nich już zostały zrealizowane, zaś pozostałe mają zostać oddane do użytku w październiku i listopadzie. Najważniejsze to: przebudowa ul. Fałata, budowa parkingu przy ul. Modrzewiowej oraz przy ul. Reptowskiej 53-57.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rodzina na zakręcie. Kampania przeciw przemocy

Bytom rozpoczął drugą odsłonę projektu „Drogowskaz dla rodzin” dotyczącego przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Tym razem duży nacisk położony jest na budowanie relacji pomiędzy opiekunami w rodzinach.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Szukamy dzielnicowego roku

Szukamy dzielnicowego roku Data publikacji: 10 marca 2016Rusza kolejna edycja konkursu na najlepszego dzielnicowego. Konkurs ma na celu wyłonienie policjanta, który najlepiej sprawdza się jako łącznik między mieszkańcami a policją.

Jaki powinien być dobry dzielnicowy? Musi znać swój rejon i mieć tak zwanego nosa: wyczuwać zagrożenia i ostrzegać o nich mieszkańców. Powinien też utrzymywać kontakty nie tylko z mieszkańcami, ale i pracownikami szkół, sklepów, punktów usługowych i instytucji, które pomagają mieszkańcom. Kandydat do tego miana musi też orientować się w przepisach prawa i wiedzieć, gdzie pokierować osobę pokrzywdzoną, by rozwiązać problem.

Na najlepszego dzielnicowego można głosować za pomocą sondy, która znajduje się na stronie internetowej bytomskiej policji. Tam też opisane są sylwetki dzielnicowych oraz podany kontakt do nich. Trzeba jednak zaznaczyć, że sonda jest jednym z elementów wyboru dzielnicowego. Dodatkowo oceniać go będą też bezpośredni przełożeni.

Najlepszy dzielnicowy otrzyma nagrodę specjalną prezydenta Bytomia, który objął konkurs swoim patronatem. Nagrody będą wręczone w lipcu podczas obchodów Święta Policji.

W ubiegłym roku najlepszym dzielnicowym został młodszy aspirant Piotr Schoppa z komisariatu policji w Miechowicach (na zdjęciu).
Autor: iwo
Zdjęcia: Policja Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.